FEL v Plzni: Přihlášky na poslední chvíli

19. 4. 2012 | Aktuality

Zájemci o studium na Fakultě elektrotechnické Západočeské univerzity v Plzni se nemusí stresovat. Univerzita prodlužuje termín podání přihlášek do 25. dubna 2012.

Uchazeči o bakalářské studium jsou přijímáni bez přijímací zkoušky po posouzení jejich středoškolského studia a případných dalších aktivit až do naplnění předpokládaného počtu studentů. O přijetí rozhodují body získané za středoškolský prospěch (posuzuje se 8 známek z profilových předmětů jako je matematika, fyzika, informatika, základy elektrotechniky, elektronika). Bonusové body je možno získat za další odborné aktivity studenta (Matematická olympiáda, Fyzikální olympiáda, Středoškolská odborná činnosti, úspěšné vykonání Národních srovnávacích testů Scio). Za vyšší počet známek 4 nebo za předchozí neúspěšné vysokoškolské studium se uchazeči počet bodů snižuje.

Přehled studijních oborů a elektronická přihláška

Zdroj: stránky fakulty