Druhá šance na Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy

22. 6. 2005 | Aktuality

Pokud jste nebyli úspěšní v příjacím řízení na filozofické fakulty, nevěšte hlavu. Univerzita Karlova v Praze se rozhodla dodatečně přijmout studenty do bakalářského programu sociologicko-ekonomická studia.

Své přihlášky můžete zasílat do 31.7.2005. Při­jímací zkouška vás pak bude čekat 12.-16.9.2005. Zkouška na sociologicko-ekonomická studia proběhne dvoukolově. V první části bude testováno vaše sociologické myšlení, matematika a širší společenskovědní znalosti. V druhém kole bude přijímací komise zjišt’ovat, jestli jste ke studiu dostatečně motivováni. Bude po vás také vyžadovat seznam četby.

Více najdete na www.ff.cuni.cz