Druhá kola přijímacích zkoušek na Západočeské univerzitě v Plzni

25. 7. 2011 | Aktuality

Fakulta ekonomická

Na ekonomické fakultě ZČU se můžete hlásit do bakalářských studijních oborů:

• Management obchodních činností
  • Podniková ekonomika a management
  • Informační management
  • Systémy projektového inženýrství

Druhé kolo je vypsáno též pro navazující magisterský obor Informační management.

Přihlášky zasílejte do 31. července 2011. Na bakalářské studium jsou bez přijímací zkoušky přijati absolventi gymnázia, obchodní akademie a ekonomického lycea. Absolventi ostatních středních škol budou přijímáni na základě svého studijního prospěchu. Pro přijetí na navazující magisterský obor je požadována písemná zkouška. Ta ověřuje znalosti uchazečů z ekonomických předmětů, informatiky a matematiky.

Fakulta elektrotechnická

Fakulta elektrotechnická otevírá druhé kolo přijímacího řízení do následujících bakalářských oborů:

• Elektronika a telekomunikace
  • Elektrotechnika a energetika
  • Komerční elektrotechnika
  • Technická ekologie
  • Aplikovaná elektrotechnika

Uchazeči jsou přijímáni bez přijímací zkoušky po posouzení jejich středoškolského studia a případných dalších aktivit. Bodový rozsah naleznete zde. Přihlášku je nutné podat do 12. 8. 2011.