Dny otevřených dveří na VOŠ CR

30. 3. 2015 | Aktuality

Vyšší odborná škola cestovního ruchu a mezinárodního obchodního styku, spol. s r. o., pořádá své dny otevřených dveří. Uskuteční se vždy ve čtvrtek 2. a 23. dubna 2015 od 16:00 hod., a to v sídle školy, tj. na adrese Letohradská 1, Praha 7.

Škola nabízí obor s názvem Cestovní ruch v rámci stejnojmenného vzdělávacího programu. Školné za semestr činí 12.500,– Kč. Mimo další předměty zde lze studovat tři cizí jazyky, přičemž vybírat lze z celkových 39.

Zájemci, kteří se ani jedné z akcí nemohou zúčastnit, se mohou přijít podívat do školy po předchozí domluvě na telefonu nebo mailu. Více informací o škole lze najít na jejích webových stránkách školy.

Zdroj: www.voscr.cz

Další články k tématu

10 mýtů a faktů o studiu informatiky

10 mýtů a faktů o studiu informatiky

O studiu informatiky koluje spousta různých domněnek, jak je to ale doopravdy? Pravdu vám prozradí student Fakulty informatiky Masarykovy Univerzity (FI MU) Michael Koudela. Student Fakulty informatiky Masarykovy univerzity Michael Koudela. Foto: MU   1. Je potřeba začít programovat už na střední, jinak nemám na FI MU šanci. MÝTUS Michael: Informatika se u nás učí úplně od …