Diskuse o postavení studentů na vysokých školách

6. 11. 2003 | Aktuality

Ve dnech 27. – 28. listopadu 2003 proběhne v Centru VUT v Brně 3. ročník konference Současná úloha a postavení studentů na vysokých školách 2003.

Ve dnech 27. – 28. listopadu 2003 proběhne v Centru VUT v Brně 3. ročník konference Současná úloha a postavení studentů na vysokých školách 2003.

Hlavním tématem letošního ročníku bude Role studenta v občanské společnosti. Akci pořádá Akademické centrum studentských aktivit pod záštitou rektora VUT prof. RNDr. Jana Vrbky, DrSc. Jednotlivé příspěvky aktérů budou rozděleny do tematických bloků „Student revolucionář“, „Student a politika“, „Ideální student“ a „Student senátor“. Účast na konferenci přislíbili např. veřejný ochránce práv Otakar Motejl, rektor JAMU Václav Cejpek nebo poslanec Ivan Langer. Se svými referáty vystoupí rovněž vysokoškolští studenti a pedagogové z celé republiky.

zdroj: Akademické centrum studentských aktivit