Den otevřených dveří na VUT

12. 12. 2007 | Aktuality

Fakulta strojního inženýrství Vysokého učení technického v Brně se pro své budoucí studenty otevře v pátek 14. prosince od 9.00 do 16.00. V devět, jedenáct a čtrnáct hodin mohou návštěvníci zhlédnout prezentaci studia na FSI.

Program dne otevřených dveří umožňuje zhlédnout prezentaci ústavů, studenti získají informace o přijímacím řízení, kolejích a stipendiích, a mohou se do jednotlivých ústavů sami podívat. Součástí dne otevřených dveří bude i prezentace firem, kde si mohou zájemci ověřit, zda o ně bude po absolvování této fakulty zájem i na trhu práce.

Na Fakultu strojního inženýrství VUT v Brně se dostanete tramvají číslo 12 a 13 od hlavního nádraží směr Královo Pole, zastávka Červinkova, nebo autobusem číslo 53 ze zastávky Skácelova, zastávka Technická.

Také Evropský polytechnický institut otevře své brány, a to v sobotu 15. prosince od 8.00 do 12.00.

Zdroje: www.czechuniversity.com www.fme.vutbr.cz