Den otevřených dveří na VŠE v Praze

30. 12. 2011 | Aktuality

Stejně jako většina českých vysokých škol a univerzit, také Vysoká škola ekonomická v Praze (VŠE) pořádá pro zájemce o studium svůj den otevřených dveří. Uskuteční se v pátek 13. ledna 2012 od 9:00 a od 11:00 hod., a to konkrétně ve Vencovského aule, kterou najdete v nové budově VŠE (nám. Winstona Churchilla 4, Praha 3 – Žižkov).

Akce umožní všem případným uchazečům o studium na VŠE získat podrobné informace o náplni všech bakalářských studijních oborů, o obsahu přijímacích zkoušek nebo o tom, jak na této škole obecně probíhá studium. Vynechána nebudou ani témata týkající se ubytování studentů, možností zisku stipendia či budoucího uplatnění absolventů. Každý účastník dne otevřených dveří navíc obdrží informační brožuru.

Více informací o VŠE včetně potřebných kontaktů naleznete na stránkách www.vse.cz