Další Amper Career Day je za dveřmi

21. 3. 2012 | Aktuality

Pokud jste student nebo čerstvý absolvent a hledáte práci v oblasti elektrotechniky, elektroniky, energetiky, automatizace či komunikace, pak byste si rozhodně neměli nechat ujít letošní Amper Career Day. Ten proběhne už tento pátek 23. března na brněnském výstavišti, a to v rámci v pořadí už 20. ročníku veletrhu Amper.

A jako pokaždé, i tentokrát o setkání zástupců firem, odborných škol a studentů. Představitelé firem zde budou mít přesně jednu hodinu na to, aby zájemcům představili své aktivity, požadavky na zaměstnance a pozice, pro které je shánějí, a konečně i na zodpovězení dotazů.

Veletrh je tak další příležitostí pro ty, kdo před inzeráty a zasíláním životopisů upřednostňují osobní kontakt s potencionálními zaměstnavateli stejně jako možnost zeptat se na to, co je zajímá, lidí pracujících v daném oboru.

Career Day proběhne v přednáškových sálech haly P. V den jeho konání je navíc pro studenty, kteří se prokáží příslušným dokladem, připraveno zlevněné vstupné ve výši 50 Kč.

Zdroj: www.amper.cz