Bankovní management a Právní administrativa v Jihlavě

22. 6. 2007 | Aktuality

V Jihlavě v těchto dnech otevřela svou pobočku společnost Bankovní institut vysoká škola. Od října 2007 nabízí zájemcům studium oborů Bankovní management a Právní administrativa v podnikatelské sféře. Přijímací řízení začíná v červenci tohoto roku.

Kombinované či prezenční bakalářské studium potrvá 6 semestrů a studenti za něj zaplatí přibližně 20 tisíc korun. První ročník zahrnuje předměty, jejichž úkolem je seznámit studenty s teoretickým základem jejich budoucí práce. Další dva roky jsou pak zaměřeny na získávání odborných znalostí a seznamování se s novinkami v oboru. Po ukončení bakalářského oboru může student pokračovat v navazujícím magisterském oboru Právo v podnikání.

BIVS zahájila svou činnost ve školním roce 1999/2000 studijním oborem Bankovní management. Do dnešní doby získala akreditaci i pro obory Elektronické obchodování, Informační technologie, Pojišťovnictví, Makléř, Oceňování majetku, Právní administrativa v podnikatelské sféře a Média a Management. Výuka probíhá v Praze nebo v některém z 11 konzultačních středisek školy.

Bližší informace o jednotlivých studijních programech a pobočkách BIVS naleznete na přehledných stránkách školy .