Řízení podniku

Recept na úspěch? Makat, radí mladý podnikatel

Studujete a přitom přemýšlíte o vlastním byznysu? Zeptali jsme se jednoho z odvážlivců, kteří se právě do takového podniku pustili – a úspěšně. Přečtěte si, jak Marek s kamarády rozjel digitální agenturu.

číst více

Zapojte se do největší studentské soutěže na světě

Až do 30. října se můžete hlásit do mezinárodní soutěže v řízení firem Global Management Challenge. Soutěžit budete nejdříve v rámci České republiky, potom se postavíte konkurenci ze 33 států světa. Vyhrát můžete bezplatné studium MBA od organizátora soutěže, Vysoké školy finanční a správní. Cílem soutěže je prověřit teoretické i praktické manažerské schopnosti studentů a učit je nést následky svých …

číst více

POROVNÁNÍ OBORŮ: Management a marketing II.

A je tu druhý díl manažerských oborů. Dnes se podíváme na dalších šest vysokých škol. Opět zůstaneme v kruzích ekonomických, ale představíme si i obor soustředící se především na krizové situace.

číst více

POROVNÁNÍ OBORŮ: Management a marketing I.

Máte vůdcovské schopnosti? Jste rozený organizátor? Umíte strhnout lidi na svou stranu? Pak vás možná čeká slibná kariéra na manažerských a marketingových pozicích. V dnešním porovnání oborů vám ukážeme, kde jaké jsou v této oblasti studijní možnosti.