Zapojte se do největší studentské soutěže na světě

23. 9. 2013 | Aktuality

Až do 30. října se můžete hlásit do mezinárodní soutěže v řízení firem Global Management Challenge. Soutěžit budete nejdříve v rámci České republiky, potom se postavíte konkurenci ze 33 států světa. Vyhrát můžete bezplatné studium MBA od organizátora soutěže, Vysoké školy finanční a správní.

Cílem soutěže je prověřit teoretické i praktické manažerské schopnosti studentů a učit je nést následky svých rozhodnutí. Úkolem účastníků totiž bude vést virtuální firmu a uspět s ní na vybraných trzích. Se studenty budou spolupracovat skutečné firmy, které budou týmy podporovat a poskytovat jim odbornou pomoc.

Soutěž v národním kole potrvá od 12. listopadu do 25. března. Vítěz se poté zúčastní celosvětového finále v Soči. Pro další informace navštivte http://www.vsfs.cz/gmccz/.

Zdroj obrázku: worldgmc.com

Další články k tématu

Jeden studijní program nestačí

Jeden studijní program nestačí

Ing. Mgr. Vladimír Košler již v roce 2001 zahájil na VŠFS studium programu Ekonomika a management, obor Řízení podniku a podnikové finance, které úspěšně ukončil titulem Ing. v roce 2007. V průběhu studia i po jeho ukončení se věnoval podnikatelské činnosti i osobnímu rozvoji. Díky širokému zájmu a pestré pracovní činnosti obdržel i nabídku na spolupráci v oblasti insolvenčního …

Akademie Sting mění majitele. Bude součástí NEWTON University

Akademie Sting mění majitele. Bude součástí NEWTON University

Nejstarší soukromá vysoká škola v Brně změnila majitele. Akademie Sting se stala součástí NEWTON University. Se změnou majitele doznají změn některé specializace Akademie Sting a posílí se přístup ke studentům, kvalita vyučujících nebo podpora stáží. “Do rodiny NEWTONu přijmeme Akademii Sting jako sestru. Vycházet budeme ze skvělé tradice a pověsti Stingu, ale přidáme k tomu zkušenosti, …