Elektronická přihláška

VŠ, kde ještě berou přihlášky

Školní rok už sice začal, některé vysoké školy ale stále přijímají přihlášky ke studiu. Podívejte se, kam se ještě můžete přihlásit. Čas se rychle krátí! (pozn. Článek byl 3. 9. aktualizován, hav)

číst více

VŠ, které ještě berou přihlášky

Pokud jste si ještě nepodali přihlášku na vysokou školu, nemusíte se bát, že by bylo pozdě. Mnoho univerzit přijímá přihlášky k přijímacímu řízení v březnu i v dubnu. Připravili jsme pro vás jejich přehled.

číst více

Jak správně vyplnit elektronickou přihlášku?

Papírovým přihláškám na vysoké školy již pomalu odzvonilo. Mnohé české univerzity přijímají od svých uchazečů již výhradně elektronické přihlášky. Necelé dva měsíce před „přihláškovým deadlinem“ je ten správný čas upozornit na hlavní chyby, které můžou uchazeči udělat při vyplňování elektronické přihlášky.

číst více

Jak vyplnit přihlášku na vysokou?

Únor, zima v plném proudu, čas kolonek, čas vyplňování přihlášek. Kam který údaj zapsat? Kde a co podepsat? Co přiložit a jak se v tom neztratit? To vše vám osvětlí následující článek. Pozn. Článek byl 16. 1. 2012 aktualizován (kav).