Bachelor

Zahraniční vysoké školy v České republice

Zvažujete studium zahraniční školy v ČR? Přináší to řadu výhod, především získáte titul, který je mezinárodně uznávaný a zdokonalíte se v cizím jazyce. Nedávno jsme se věnovali srovnání vysokých zahraničních škol působících v Praze, nyní představujeme školy, které působí mimo hlavní město.

Zahraniční vysoké školy v Praze

Cizí jazyky jsou v současné době ceněné nejen při cestování, ale i při hledání zaměstnání. Jednou z možností, jak se v nich zdokonalit, je samotné studium různých oborů na zahraničních vysokých školách. Následující článek se věnuje takovým školám v Praze, můžete se ale i těšit na článek o školách mimopražských.

číst více

Studium ve Velké Británii? A proč ne?

Pro někoho ztělesňují vysoké školství v Británii jen věhlasné univerzity Cambridge a Oxford, jiný považuje studium v této ostrovní zemi za takřka nereálné a cizím studenům nepřístupné. Ale pak je tu ještě jedna skupina studentů – ti se nenechali odradit a nyní si ze svého studia ve Velké Británii odnášejí nejen bohaté zkušenosti a zážitky, ale i zajímavou položku do svého životopisu… (Pozn.: Článek byl aktualizován 9. 11. 2013. (lč))