Hledáte „soutěže“

100 000 Kč a pracovní místo za diplomku?

Firmy Abra a ČSSI přichází s velmi zajímavou nabídkou pro studenty ekonomie a infomatiky. 100 000 Kč a pracovní nabídku získá ten šťastlivec, jehož diplomová práce bude vyhodnocena jako nejlepší.

číst více

Svízelná kolonka na přihlášce na VŠ

Většina letošních maturantů je teď asi zahlcena stohy oranžovo-bílých papírů nesoucích nápis Přihláška ke studiu na vysoké škole. Podle zkušeností současných prváků byl největší problém vyplnit kolonku, v níž má uchazeč prokázat svůj zájem o studium (na formuláři SEVT na str. 2). Připravili jsme pro vás několik užitečných tipů, jak si s touto zapeklitostí poradit.

číst více

Získejte stipendium na prestižní americké univerzitě v Praze

University of New York in Prague (UNYP) už tradičně vypisuje soutěž o stipendia. Šťastlivci se mohou těšit na velmi zajímavou finanční podporu během prvních dvou let studia.

číst více

Středoškolská odborná činnost – 28. ročník soutěže

Potřebujete získat něco k dobru na přijímačky na VŠ? Studujete na střední škole a píšete seminární práci? Chcete zkusit něco nového a třeba i vyhrát zajímavé ceny? Středoškolská odborná činnost (SOČ) je tu potom právě pro vás.

číst více

YOUTH WEEK – Evropský týden mládeže

Chcete se dovědět více o možnostech práce a studia v zahraničí, pobavit se a poznat nové lidi? Youth week je tu pro Vás!

číst více

Slavnostní vyhlášení česko-americké ceny pro studenty

Ve čtvrtek 29.září bude v centru INFO USA v Moravské zemské knihovně v Brně slavnostně vyhlášena Česko-americká cena pro talentované studenty oborů politologie a mezinárodní vztahy.

číst více

Institut Danone uděluje stupendia

Studujete poslední ročník potravinářství, chemie a technologie potravin, potravinářskou a biochemickou technologii čo podobný obor nebo jste absolvent do třiceti let? Publikujete v odborných časopisech a ještě vám nebylo 34 let? Institut Danone, nadační fond pro podporu výzkumu, vývoje a vzdělávání v oblasti výživy, má pro vás i letos zahraniční stipendia ve výši 50 000 korun. Mají sloužit k pokrytí nákladů na …

číst více

Soutěž nejen pro tvůrce webových stránek

Soutěž, kterou na téma „Jak si představuji ideální web pro náctileté“ vyhlásila vysoká škola Newton College, je příležitostí pro všechny věkové kategorie. Jak se praví v zadání, soutěžící by měli popsat ideální web pro mladé lidi tak, jak si ho právě oni představují. Zajímavá je na projektu skutečnost, že se mohou zúčastnit i ti, kteří tvorbu webových …

číst více

Blíží se uzávěrka výtvarné soutěže Artkontakt

Projekt Artkontakt, čili konfrontace mladých výtvarníků, nyní vstupuje do druhého ročníku své existence. Věková hranice pro účast v soutěži je 26 let, přičemž se mohou zúčastnit i výtvarníci starší – ti však musí prokázat statut studenta. Do soutěže bude přijímána malba, kresba a grafika – každá jednotlivá práce by měla být signovaná a na zadní straně opatřená jménem a adresou …

číst více

Miss Academia 2005

Nový ročník soutěže Miss Academia se ponese v duchu slavného agenta 007 Jamese Bonda. Porotci však nebudou hodnotit pouze krásu přihlášených dívek, ale budou také důkladně testovat jejich znalosti a vtip.

číst více