Hledáte „soutěže“

200 tisíc korun pro talentované ekonomy

Vysoká škola finanční a správní vyhlašuje soutěž pro talentované ekonomy do 35 let, spojenou s udělením ceny prof. Františka Vencovského. Uchazeči musí vypracovat teoretickou stať na téma: „Nové výzvy pro ekonomii v globalizujícím se světě“ v českém a anglickém jazyce. Termín odevzdání abstraktu o délce maximálně 200 slov, podání přihlášky do soutěže, spolu s CV a seznamem publikační činnosti, je do 31. 3. 2007. …

číst více

Chcete vyhrát 20 tisíc korun? Napište esej

Vysokoškolští studenti mají šanci vyhrát 20 tisíc. Stačí napsat esej na téma role občanské společnosti v rozvoji evropské spolupráce a integrace, odeslat ji do poloviny prosince a vyhrát. Již čtvrtý ročník soutěže pořádá Nadace rozvoje občanské společnosti.

číst více

Letošní Majáles začíná v Plzni a končí v Písku

Majáles, největší studentskou oslavu jara, bude letos hostit osm měst. Jeho součástí jsou koncerty, párty, soutěže, volba krále i královny Majálesu a rovněž oblíbená přehlídka nových kapel známá jako Nová krev.

číst více

Novou Miss Academia je Eva Čerešňáková

Promenáda v plavkách, módní přehlídka nebo volná disciplína. Toto všechno musela na jedničku zvládnout dívka, která se letos chtěla stát Miss Academia. Porotu svou vizáží a inteligencí oslnila nejvíce studentka Vysoké školy ekonomické v Praze Eva Čerešňáková.

číst více

Vyhraj cestu do Evropy

Chcete si prověřit své vědomosti o evropských institucích? Rádi cestujete? Chtěli byste se podívat do Evropského parlamentu, Štrasburku nebo třeba do Antverp? Soutěž Vyhraj cestu do Evropy je tu potom právě pro Vás!

číst více

100 000 Kč a pracovní místo za diplomku?

Firmy Abra a ČSSI přichází s velmi zajímavou nabídkou pro studenty ekonomie a infomatiky. 100 000 Kč a pracovní nabídku získá ten šťastlivec, jehož diplomová práce bude vyhodnocena jako nejlepší.

číst více

Svízelná kolonka na přihlášce na VŠ

Většina letošních maturantů je teď asi zahlcena stohy oranžovo-bílých papírů nesoucích nápis Přihláška ke studiu na vysoké škole. Podle zkušeností současných prváků byl největší problém vyplnit kolonku, v níž má uchazeč prokázat svůj zájem o studium (na formuláři SEVT na str. 2). Připravili jsme pro vás několik užitečných tipů, jak si s touto zapeklitostí poradit.

číst více

Získejte stipendium na prestižní americké univerzitě v Praze

University of New York in Prague (UNYP) už tradičně vypisuje soutěž o stipendia. Šťastlivci se mohou těšit na velmi zajímavou finanční podporu během prvních dvou let studia.

číst více

Středoškolská odborná činnost – 28. ročník soutěže

Potřebujete získat něco k dobru na přijímačky na VŠ? Studujete na střední škole a píšete seminární práci? Chcete zkusit něco nového a třeba i vyhrát zajímavé ceny? Středoškolská odborná činnost (SOČ) je tu potom právě pro vás.

číst více

YOUTH WEEK – Evropský týden mládeže

Chcete se dovědět více o možnostech práce a studia v zahraničí, pobavit se a poznat nové lidi? Youth week je tu pro Vás!

číst více