Začíná brněnský Gaudeamus

1. 11. 2016 | Aktuality

XXIII. ročník Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Brno právě začal.

Až do 4. 11. 2016 se na něj můžete těšit na brněnském výstavišti v pavilonech G1 a G2.

Veletrh Gaudeamus v Brně nabízí jedinečnou možnost navštívit kromě informačních stánků jednotlivých škol i přednášky vystavovatelů a  setkat se osobně se zástupci, a především studenty jednotlivých škol. Další zajímavou součástí veletrhu je poradenský servis, jehož je LMC partnerem, který dokáže studentům pomoci při volbě jejich budoucího studia a vyhledat vhodnou školu, nebo studijní obor dle jejich preferencí.

Veletrh návštěvníkům nabídne 240 zastoupených univerzit, vysokých škol, fakult a jiných vzdělávacích institucí. Studenti si budou moci vybrat z více než 4 500 studijních oborů.

Zastoupeny budou také univerzity a vysoké školy z dvaceti zemí světa, především z Velké Británie, Dánska, Nizozemí, Německa a Francie. Zastoupeny budou také univerzity z Kanady, Itálie, Polska, Španělska, Norska, Švédska, Austrálie, Nového Zélandu, Slovenska, Finska, Švýcarska, Maďarska, USA a Singapuru.

Více informací najdete zde.