Veletrh Schola nova již popatnácté

21. 3. 2008 | Aktuality

Patnáctý ročník veletrhu Schola nova odstartuje 1. dubna 2008 ve Veletržním paláci v Praze. Specializovaný mezinárodní veletrh se zde bude konat do 3. dubna.

Veletrh Schola nova je v současnosti jediný veletrh, na kterém jsou prezentovány nejnovější učební pomůcky, moderní vybavení, audiovizuální technika spolu se vzdělávacími programy, nabídkou jazykového vzdělávání nejen v České republice, ale i v zahraničí, pro studenty všech věkových kategorií.

Přes sto vystavovatelů z pěti zemí nabídne návštěvníkům své služby. Studenti zde mohou získat aktuální informace o uplatnění v praxi, jak využít fondy Evropské unie, či jak se zapojit do letošních projektů. České i zahraniční školy a firmy pak budou studentům nabízet nejen možnosti jazykových kurzů či dalšího vzdělávání, ale i pracovního uplatnění. Součástí veletrhu bude i bohatý doprovodný program, který obsahuje nejen konference o současné školské politice, ale také rozličné semináře a prezentace firem a škol.

Další informace a přihlášky zde.

Zdroje: www.ceskaskola.cz