Lednové dny otevřených dveří na ZČU

19. 12. 2014 | Aktuality

Zatímco Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni má svůj den otevřených dveří pro tento školní rok takříkajíc „za sebou“, ostatní fakulty své dveře zájemcům ještě otevřou.

Jako první v příštím kalendářním roce tak učiní Fakulta filozofická, a to 14. ledna 2015. O den později pořádají svůj den otevřených dveří Fakulta strojní a Fakulta zdravotnických studií. V pátek 16. ledna přivítá své případné uchazeče Fakulta pedagogická. Na úterý 20. ledna podobnou akci plánují fakulty Elektrotechnická a Ekonomická, která jej zopakuje ještě o tři dny později v Chebu. Ve středu 28. ledna si pak můžete přijít prohlédnout také prostory Fakulty aplikovaných věd. Právnická fakulta ZČU uspořádá svůj den otevřených dveří na přelomu ledna a února.

Více informací o programu dnů otevřených dveří najdete vždy na webových stránkách jednotlivých fakult.

Zdroj: www.zcu.cz
Foto: sxc.hu

Další články k tématu

Dny otevřených dveří - PROSINEC 2018

Dny otevřených dveří - PROSINEC 2018

České vysoké školy pro vás každoročně pořádají dny otevřených dveří po celé ČR. Přinášíme vám kompletní přehled pro měsíc prosinec: 01.12.2018 Akademie múzických umění v Praze – Divadelní fakulta AMU České vysoké učení technické v Praze – Fakulta informačních technologií   03.12.2018 Janáčkova akademie múzických umění v Brně – Hudební fakulta   05.12.2018 Univerzita Karlova – Pedagogická fakulta Vysoká …

číst více