Konference SCO 2004, E-learning přichází

20. 1. 2004 | Aktuality

Filozofická fakulta Masarykovy univerzity ve spolupráci s Univerzitou Hradec Králové pořádají setkání uživatelů a tvůrců výukového obsahu pro elektronické kurzy na vysokých školách s názvem SCO 2004 – E-learning přichází. Tato konference se bude konat v pondělí 26. ledna 2004 na FF MU v Brně. Jejím cílem je především výměna zkušeností, např. se zaváděním, podporou a provozem systémů pro správu elektronické výuky (LMS – Learning Management System). Účastníci se budou zabývat obsahy kurzů, jejich tvorbou, součástí setkání bude také rozhovor o SCO (Sharable Content Object), tedy o přenositelných výukových předmětech, dále o multimédiích a tvorbě filmů, o elektronické výuce v jazykových oborech a mnoha dalších tématech. Součástí programu budou i ukázky výuky založené na přenositelném výukovém obsahu a prezentace nejvýznamějších komerčních výrobců včetně srovnání cen a vhodnosti použití na VŠ. Účast na konferenci je bezplatná, je třeba ji oznámit do 22. ledna 2004.

Více informací naleznete na adrese http://sco2004.phil.muni.cz/, případné dotazy vám zodpoví na tel. čísle 608 870 207.