Pracovní veletrh iKariéra pro studenty technických oborů

2. 3. 2014 | Aktuality

V nejbližších týdnech se studenti technických oborů mohou vypravit na pracovní veletrh s názvem iKariéra. Ten pořádá studentská organizace IAESTE a zúčastní se ho stovky firem. Veletrhy se budou konat v Praze, v Plzni a v Brně.

Dejvický kampus ČVUT bude veletrh hostit již 5. března. Na chodbách fakulty elektrotechnické, strojní, stavební a informačních technologií a architektury se představí například Škoda Auto, skupina ČEZ, Hewlett Packard nebo Oracle. Kompletní seznam vystavovatelů můžete najít na těchto stránkách.

Poté se iKariéra přesune na Západočeskou univerzitu do Plzně, kde proběhne ve středu 19. března. Seznam všech padesáti devíti vystavovatelů si můžete pročíst zde.

Jako třetí se veletrh uskuteční na půdě Fakulty podnikatelské v Brně, a to 9. dubna. Seznam všech vystavovatelů je opět k nahlédnutí na stránkách iKariéry.

Nakonec se iKariéra vrátí zpět do Prahy, konkrétně 16. dubna na Vysokou školu chemicko-technologickou. Informace budou k naleznutí na stránkách veletrhu.

Pořadatelé doporučují účastníkům přinést s sebou životopis v českém a v anglickém jazyce. Pro více informací navštivte www.seznamsesfirmou.cz.

Zdroj obrázku: student.cvut.cz