Festival Proudy už podruhé zahájí vysokoškolákům akademický rok

21. 9. 2013 | Aktuality

27. září ve tři hodiny odpoledne začne na výstavišti v pražských Holešovicích festival Proudy. Hudební program spojí multimediální a technologickou zónu pro návštěvníky a přivítá vysokoškoláky v novém akademickém roce. Akce se koná pod záštitou pražského primátora Tomáše Hudečka a rektorů ČZU, ČVUT, VŠE a VŠCHT.

Letošní festival chce mladé lidi seznámit s nejnovějšími technologiemi. V interaktivní zóně proto představí nejrychlejší české formule, originální roboty nebo holografickou projekci. Návštěvníkům bude k dispozici i herní zóna a technologický park.

Co se hudebního programu týče, festival nabídne hlavně české kapely. K tanci a poslechu zahrají například Tata Bojs, Monkey Business nebo Vladimír 518.

Součástí festivalu Proudy bude i HR zóna, kde budou zástupci firem hledat nové talenty do svých týmů. Pro více informací navštivte www.proudy.org.

Zdroj fotografie: proudy.org