Festival Proudy už podruhé zahájí vysokoškolákům akademický rok

21. 9. 2013 | Aktuality

27. září ve tři hodiny odpoledne začne na výstavišti v pražských Holešovicích festival Proudy. Hudební program spojí multimediální a technologickou zónu pro návštěvníky a přivítá vysokoškoláky v novém akademickém roce. Akce se koná pod záštitou pražského primátora Tomáše Hudečka a rektorů ČZU, ČVUT, VŠE a VŠCHT.

Letošní festival chce mladé lidi seznámit s nejnovějšími technologiemi. V interaktivní zóně proto představí nejrychlejší české formule, originální roboty nebo holografickou projekci. Návštěvníkům bude k dispozici i herní zóna a technologický park.

Co se hudebního programu týče, festival nabídne hlavně české kapely. K tanci a poslechu zahrají například Tata Bojs, Monkey Business nebo Vladimír 518.

Součástí festivalu Proudy bude i HR zóna, kde budou zástupci firem hledat nové talenty do svých týmů. Pro více informací navštivte www.proudy.org.

Líbí se Vám naše stránky?


Nevíte, co studovat? Za 5 minut to zjistíte!    Spustit test

Zdroj fotografie: proudy.org

Další články k tématu

OBOROVÝ SERIÁL – kam se hlásit, když chci chránit životní prostředí – část I

OBOROVÝ SERIÁL – kam se hlásit, když chci chránit životní prostředí – část I

Pokud vám není lhostejné, co se děje s přírodou kolem vás a chtěli byste se nějak aktivně zapojit do její ochrany, máte na výběr z mnoha vysokoškolských oborů, které vás na tuto profesní dráhu připraví. A protože oborů zabývajících se ekologií a enviromentalistikou je opravdu hodně, připravili jsme pro vás hned dva přehledy.  V prvním díle se mimo …

číst více
VŠE může samostatně rozhodovat o vzniku, zrušení a změnách studijních programů

VŠE může samostatně rozhodovat o vzniku, zrušení a změnách studijních programů

Vysoká škola ekonomická v Praze (VŠE) právě dnes obdržela institucionální akreditaci od národního akreditačního úřadu. Díky ní může samostatně rozhodovat o vzniku, zrušení a změnách studijních programů, platná je po dobu 10 let. Specifikem VŠE je její úzká specializace. Proto se škola rozhodla žádat o institucionální akreditaci pouze pro dvě oblasti vzdělávání, a to pro oblast …

číst více