Den otevřených dveří na Policejní akademii v Praze

4. 1. 2012 | Aktuality

Zájemci o studium na Policejní akademii v Praze (PA ČR) mají už jen dvě možnosti, aby se ještě před podáním přihlášky ke studiu v akademickém roce 2012/2013 zúčastnili jejího dne otevřených dveří. Ta první přijde 21. ledna, poslední šanci pak budou mít ještě 11. února. Obě akce budou probíhat v době od 9:00 do 14:00 hod.

Návštěvníci zde získají nejen informace o bakalářských a magisterských studijních programech, respektive o studiu doktorském, ale také o rozvojovém záměru univerzity, přijímacím řízení v nastávajícím akademickém roce, o obecném průběhu výuky, zabezpečení studentů, nabídce mimoškolních aktivit atd.

Kromě účasti na prezentacích obou fakult PA ČR si pak také budou moci prohlédnout areál školy a nebo využít možnosti setkat se zástupci jejího managementu. Setkání se uskuteční mezi 10:15 a 11:15 hod. v aule budovy C.

Podrobný program dne otevřených dveří najdete zde.

Zdroj: www.polac.cz