Chcete vyhrát 20 tisíc korun? Napište esej

20. 6. 2006 | Aktuality

Vysokoškolští studenti mají šanci vyhrát 20 tisíc. Stačí napsat esej na téma role občanské společnosti v rozvoji evropské spolupráce a integrace, odeslat ji do poloviny prosince a vyhrát. Již čtvrtý ročník soutěže pořádá Nadace rozvoje občanské společnosti.

Finanční odměnu získají autoři čtyř vítězných prací. Vítěz soutěže obdrží 20 tisíc korun, druhý v pořadí 10 tisíc korun a soutěžící, kteří se umístí na třetím a čtvrtém místě dostanou každý 5 tisíc korun.

Více informací najdete na www.nros.cz[[: ]].