Blíží se veletrhy Gaudeamus

24. 3. 2008 | Aktuality

Gaudeamus international 2008 a Gaudeamus region Praha 2008, veletrhy pomaturitního a celoživotního vzdělávání, proběhnou od 9. do 10. dubna 2008 na výstavišti Praha Holešovice, v Křižíkově pavilonu E.

Veletrhy Gaudeamus jsou již tradičně užitečným zdrojem informací pro zájemce o pomaturitní a celoživotní vzdělávání. Veletrhů se bude účastnit 75 vystavovatelů, bude zastoupeno 102 fakult a více jak 1800 studijních o­borů.

Letos na Vás na veletrzích čeká
Poradenský servis, který bude pro každého návštěvníka zdarma a pomůže najít správný studijní obor, vhodnou školu nebo fakultu v České republice i zahraničí.
Doprovodný program přednášek o možnostech a podmínkách studia na českých i zahraničních školách. Přednášky budou probíhat v přednáškovém sále přímo

v Křižíkově pavilonu E.
* Rozsáhlá nabídka studijních příležitostí.
* Pro každého návštěvníka podrobný tištěný katalog vystavujících škol, katalog na CD, poradenský servis a účast na všech přednáškách v ceně vstupného 70 Kč.

Více informací naleznete na stránkách veletrhů www.gaudeamus.cz.