Vysoká škola hotelová v Praze 8

POROVNÁNÍ OBORŮ: gastronomie, hotelnictví a turismus

Pomáhali jste doma rádi s vařením a zajímáte se o gastronomii? Nedělá vám problém postavit se do čela skupiny turistů a provést je po památkách? Nebo jste komunikativní a není pro vás problém vyjít se všemi typy hostů na hotelové recepci? Pak je následující přehled oborů právě pro vás.

číst více

Den otevřených dveří na Vysoké škole hotelové v Praze

Vysoká škola hotelová v Praze 8 (VŠH) pořádá ve čtvrtek 5. února 2015 svůj tradiční den otevřených dveří. Probíhat bude od 9:30 do 12:00 hod a dále od 13:00 do 15:00 hod. Od 10:00 do 14:00 hod se v salonku v 1. patře bude konat také setkání s vedoucími představiteli VŠH. VŠH sídlí na Praze 8, Svídnické ulici 506. Pokud budete na den otevřených …

číst více

Speciál O OBORECH: Cestovní ruch na soukromých školách

Při pohledu na současnou nabídku i poptávku po zájezdech všeho druhu se zdá, jako by snad nebyla ani žádná krize. Jenže aby tomu tak bylo a aby si lidé mohli svou dovolenou užít dosyta, musí se někdo hodně ohánět. Jsou to odborníci na cestovní ruch, které u nás vzdělává řada vysokých škol, z toho hned několik soukromých. A právě na ty se nyní zaměříme.

číst více

Přehled pražských soukromých škol, které ještě přijímají přihlášky

Rádi byste studovali, ale na státní školu jste se nedostali nebo jste nenašli tu pravou? Není potřeba věšet hlavu. Stále ještě se můžete stát plnohodnotným studentem, a to na některé soukromé škole. Mnohé z nich nabízí zajímavé obory, vysoce kvalitní výuku a s využitím stipendií jsou cenově dostupné. V tomto článku přinášíme seznam pražských škol, na které se právě teď můžete hlásit.

číst více

Třem soukromým školám hrozí pozastavení přijímání studentů pro příští rok

Akreditační komise zjistila vážné nedostatky v kvalitě výuky na třech soukromých vysokých školách. Jedná se o Univerzitu Jana Amose Komenského Praha, kladenský Středočeský vysokoškolský institut a Vysokou školu hotelovou v Praze 8. Komise proto navrhla na těchto školách pozastavit přijímání nových studentů. V případě Univerzity Jana Amose Komenského je výuka v magisterských oborech v pobočkách ve Frýdku-Místku a ve Starém Hrozenkově tak …

číst více

Proč studovat vysokou školu? Rektoři odpovídají

Je dnes vůbec důležité studovat vysokou školu? Proč? Zeptali jsme se osob nejpovolanějších – samotných rektorů českých vysokých škol.

Pozn: Příspěvky jsou řazeny abecedně podle názvů vysokých škol.

číst více