Unicorn College, s.r.o.

Proč si na vysoké vybrat profesně orientovaný studijní program?

Věděli jste, že studijní programy jsou buď akademické nebo profesně orientované? Poznáte rozdíl? A napadá vás „K čemu mi to vlastně bude?“. Pojďme se podívat na to jaké výhody mají jednotlivé typy zaměření studijních programů. Věděli jste, že studijní programy jsou buď akademické nebo profesně orientované? Poznáte rozdíl? A napadá vás „K čemu mi to …

číst více

Přehled pražských soukromých škol, které ještě přijímají přihlášky

Rádi byste studovali, ale na státní školu jste se nedostali nebo jste nenašli tu pravou? Není potřeba věšet hlavu. Stále ještě se můžete stát plnohodnotným studentem, a to na některé soukromé škole. Mnohé z nich nabízí zajímavé obory, vysoce kvalitní výuku a s využitím stipendií jsou cenově dostupné. V tomto článku přinášíme seznam pražských škol, na které se právě teď můžete hlásit.

číst více

Proč studovat vysokou školu? Rektoři odpovídají

Je dnes vůbec důležité studovat vysokou školu? Proč? Zeptali jsme se osob nejpovolanějších – samotných rektorů českých vysokých škol.

Pozn: Příspěvky jsou řazeny abecedně podle názvů vysokých škol.