Téma:chci studovat ekonomku

Přednáška guverného České národní banky pro studenty Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice

V úterý 17. května v 15 hodin předstoupí před studenty Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice guvernér ČNB Ing. Miroslav SINGER, Ph.D. s přednáškou týkající se hospodářské krize, ekonomiky a měnové politiky České národní banky.

číst více

Fakulta ekonomicko-správní Univerzity Pardubice nabízí nový obor – Management finančních rizik

Mimořádná příležitost se otevírá na Fakultě ekonomicko-správní Univerzity Pardubice všem zájemcům o budoucí uplatnění ve finančním sektoru. Zájemci o nový bakalářský studijní obor Management finančních rizik, který byl právě akreditován, mohou mimořádně podávat přihlášky ke studiu pro akademický rok 2011/2012 až do 15. května.

číst více

Prodloužen termín podání přihlášek ke studiu na EF, FROV a PF JU do 31. 3.

Ekonomická, pedagogická a fakulta rybářství a ochrany vod JU prodloužily termín podání přihlášek ke studiu (do 1.ročníků) na Jihočeské univerzitě do 31. března 2011. Zemědělská fakulta přijímá podle původního rozhodnutí přihlášky do 30. března. Ostatní je beze změn.

PEF MENDELU vychází vstříc uchazečům – prodlužuje termín podání přihlášek

(10. 3. 2011, Brno) Provozně ekonomická fakulta Mendelovy univerzity v Brně (PEF) prodlužuje termín pro podání přihlášek do bakalářského studia do 18. března 2011. Vychází tak vstříc žádostem uchazečů, kteří si podání přihlášek nechali na poslední chvíli.

číst více

Druhé Mendelovo fórum se zaměří na finance

(7. 2. 2011, Brno) Vzhledem k úspěchu prvního listopadového Mendelova fóra připravuje Provozně ekonomická fakulta Mendelovy univerzity v Brně (PEF) další setkání v rámci tohoto cyklu panelových diskuzí s odborníky. Druhé fórum na téma „Finance a investiční management“ se uskuteční již 2. 3. 2011 13:00 v budově Q za účasti významných odborníků ze světa financí.

číst více

NEWTON College zve na únorové Dny otevřených dveří nabité programem, aneb otevřením dveří to nekončí

Uvažujete-li o studiu manažerského či ekonomického oboru, pak by vaší pozornosti neměla jistě ujít NEWTON College, brněnská vysoká škola managementu a podnikání, která patří mezi nejlepší soukromé VŠ v ČR.

číst více

Nové bakalářské obory na Masarykově univerzitě

Masarykova univerzita rozšířila nabídku studijních oborů v bakalářských studijních programech.

číst více

Nový studijní obor multimédia v ekonomické praxi

Fakulta informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze otevírá nový studijní obor Multimédia v ekonomické praxi, který bude možno studovat od září akademického roku 2011/2012. Do prvního ročníku bude přijato 60 studentů.

číst více

Úspěšné ukončení realizace projektu Rozvoj výzkumu a vývoje na Ekonomické fakultě Jihočeské univerzity

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích úspěšně ukončila realizaci projektu s názvem „Rozvoj výzkumu a vývoje na Ekonomické fakultě JU“, reg. číslo CZ.1.07/2.3.00/09­.0205, který byl podpořen Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschop­nost, oblast podpory 2.3 Lidské zdroje ve výzkumu a vývoji.

PEF Mendelu v Brně otevírá dveře zájemcům o studium

Provozně ekonomická fakulta Mendelovy univerzity v Brně (PEF) nabízí zájemcům o studium nejen ekonomických, ale i informatických oborů mimořádnou příležitost seznámit se s jejím prostředím ještě před odesláním přihlášek. Fakulta jim otevírá své dveře ve dnech 7. 1., 21. 1. a 11. 2. 2011 vždy od 13. hodin v posluchárně Q01 v budově Q. O zkušenosti se s nimi podělí současní studenti.