Spolubydlení

Bydlení na privátu

Nedostali jste místo na koleji a nechce se vám denně trávit hodiny dojížděním? Alternativou kolejím může být bydlení na privátu. Poradíme vám na co si dát pozor, jak postupovat při zařizování nového bydlení.

číst více

Na kolej, nebo na privát? Obojí si žádá své

Otázka bydlení je jednou z těch, kterou musí řešit nejeden student vysoké školy. Ne každý má totiž to štěstí, že se škola jeho zájmu nachází právě v místě jeho bydliště. Nejčastějšími variantami, mezi nimiž studenti volí, bývají koleje, a nebo bydlení v soukromí. Podívejme se tedy, jaké jsou jejich výhody a nevýhody.

Manuál pro prváky III. – BYDLENÍ

Sehnat levné a zároveň důstojné ubytování není dnes zrovna snadné, zvlášť když ho člověk hledá v cizím městě. Podobný problém řeší každý rok tisíce novopečených i stávajících studentů. Možností, kde složit hlavu, je několik, ale každá s sebou nese své výhody i nevýhody…