Přátelé

Vánoční dárky, zn. Levně!

Při pomyšlení na Vánoce se nejednomu z nás orosí čelo. Dárky! Co koupit a kde na to vzít? Nebojte, nic není ztraceno, vše je zachráněno. Přinášíme vám tipy na poslední chvíli i pro chudé studenty.

číst více

Reportáž: Všechno, co jste kdy chtěli vědět o spolubydlení

Chystáte se na vysokou školu a zatím nevíte, kam složíte hlavu? Koleje jsou pro vás moc neosobní, dojíždět nechcete, na samostatné bydlení nemáte peníze? Tak vezměte několik kamarádů, sbalte si doma svých pár švestek a vydejte se spolubydlet. Jak uvidíte v následující reportáži, může to být velká zábava.

číst více

Letní školy – co od nich očekávat?

Letní školy – co si pod tímto termínem představit? Nejsou příliš drahé? Nebo náročné? Jsou přístupné i studentům, kteří nestudují daný obor? Tento článek by vám měl odpovědět na základní otázky, které se letních škol týkají. Tak neseďte doma a začněte balit kufry!