Mobilní aplikace, které vám pomůžou se školou

Mnoho z nás nedá svůj smartphone skoro z ruky a je on-line 24 hodin denně. Na telefonu hrajeme hry, surfujeme po sociálních sítích a hledáme v mapách. Existují ale i aplikace, které nám pomůžou při studiu.

číst více

Studentské aplikace do iPadů a Smartphonů

Máte iPod, iPad, iPhone, nebo jednoduše nějaký chytrý telefon? Jsou způsoby, jak vám takové zařízení může velmi zpříjemnit a usnadnit studentský život. Existují aplikace pro sestavování rozvrhu, hledání brigády, evidenci domácích úkolů, ale i pro sestavování jídelníčku v menze.

číst více

Univerzita Palackého nabízí první mobilní aplikaci pro menzu

Strávníci menzy Univerzity Palackého si jako první v Česku mohou objednat jídlo telefonem. Plnohodnotnou aplikaci pro chytré telefony vytvořil student Přírodovědecké fakulty UP Lukáš Novák jako bakalářskou práci. Ke stažení je na internetu zdarma. „Jídlo si mohou uživatelé vybrat i objednat. Vidí informace o zůstatku svého účtu nebo se mohou podívat na historii objednávek. Aplikace zobrazí jídelníček ve …