Nemáš vysokou školu? Prestižní titul již za jeden rok – studium BBA a LL.B.

25. 4. 2024 | PR články

Ústav práva a právní vědyÚstav práva a právní vědy působí na trhu vzdělávání přes 20 let, hlavní pozornost na sebe strhávají programy MBA a LL.M., kromě těchto dvou vlajkových lodí Ústav práva nabízí studijní programy BBA a LL.B., které jsou designované pro zájemce bez vysoké školy i manažerské praxe.

Programy BBA a LL.B. poskytují základní přehled v oblastech managementu a práva bez zbytečného časového zdržení. Studenti mohou získat prestižní profesní titul již za jeden rok.

 

Program BBA – Bachelor of Business Administration

Poskytuje studentům základní povědomí o manažerských disciplínách a právních oblastech, což je ideální pro začínající manažery a právníky, stejně jako pro všechny nadšené jednotlivce, kteří se chtějí profesně rozvíjet.

BBA umožňuje i těm, kteří nesplňují požadavky na ukončené vysokoškolské vzdělání nebo nemají dostatečnou praxi v manažerských pozicích, získat kvalifikaci potřebnou pro další studium a praxi.

Více o programu BBA najdete tady: https://www.ustavprava.cz/bba/

Ústav práva a právní vědy Prezenční výuka na Ústavu práva a právní vědy

-        BBA Manažerská specializace

Program je zaměřen především na mladé manažery do 35 let, což však není podmínkou. Každý, kdo má zájem o profesní růst a osobní rozvoj, najde v tomto programu smysl i přínos.

Program poskytuje základní a nejdůležitější informace z jednotlivých oblastí manažerských disciplín, jejichž znalost je absolutním základem manažerského myšlení.

Získáte vhled do principů manažerského chování a manažerské dovednosti, které si osvojíte na konkrétních příkladech z praxe.

-        BBA Právní specializace

Program je vhodný pro začínající manažery i právníky, kteří se chtějí naučit pracovat s právními texty (smlouvy, zákony), rozumět jim a umět je vykládat.

Získáte přehled o právních předpisech, o jejich interpretaci a aplikaci, a také o tom, jak se právní předpisy tvoří a jak je soudy vykládají.

Cílem profesního vzdělávacího programu BBA Právní specializace je předat studentům základní a nejdůležitější informace z právních oblastí, které jsou absolutním základem právního myšlení.

 

Program LL.B. – Bachelor of Laws

Vzdělávací program Bachelor of Laws (LL.B.) je profesní, mezinárodně uznávaný program právních studií, vhodný pro začínající právníky (ale i manažery), jakož i pro všechny nadšené zájemce, kteří při své pracovní činnosti přicházejí do kontaktu s právními texty (smlouvy, zákony) a chtějí se naučit těmto textům lépe rozumět a umět je vykládat.

Více o programu LL.B. najdete tady: https://www.ustavprava.cz/ll-b/

Ústav práva a právní vědy Prezenční výuka na Ústavu práva a právní vědy

-        LL.B. Právní specializace

Cílem LL.B. programu je poskytnout studentům základní a nejdůležitější informace z oblastí soukromého, veřejného a korporátního práva.

Naučíte se, jak číst smlouvy a jak se orientovat v debatě s právníky, což zúročíte při každé pracovní činnosti.

 

Průběh studia

Průměrná doba studia BBA a LL.B. je 9 měsíců. Studenti však mají k dispozici časovou dotaci až 16 měsíců na úspěšné dokončení studia.

  1. Výběr studijního programu a podání přihlášky (na výběr máte 2 specializace BBA a 1 specializaci LL.B.).
  2. Absolvování 2 semestrů s celkem 7 předměty, vždy zakončenými seminární prací.
  3. Vypracování závěrečné práce.
  4. Slavnostní promoce v historické budově pražského Rudolfina.

 

Prezenční nebo online?

Prezenční forma studia

Studenti se na plnění studijních povinností připravují účastí na tematických setkáních, konzultacemi s lektory a samostudiem podkladů, které jsou dostupné ve studentské sekci.

Účast na tematických setkáních povinná není, je nicméně vřele doporučována.

Studenti prezenční formy studia mají možnost navštěvovat výuku také z odborných předmětů, které se vyučují mimo jejich program, a v ceně školného si tak rozšiřují znalosti z mnoha dalších oborů, ke kterým mají plně k dispozici sylaby, prezentace, výuková videa a záznamy z konané výuky.

Ústav práva a právní vědy1 Prezenční výuka na Ústavu práva a právní vědy

Online forma studia

Vzdělávací program je uskutečňován distančně, zejména prostřednictvím samostudia, veškeré kontakty a materiály jsou k dispozici ve studentské sekci.

Zahájení vzdělávacího programu není vázáno na konkrétní časový okamžik a na rozvrh. Po podání přihlášky ke studiu se přihláška administrativně zpracuje, následně student obdrží přístup do studentské sekce a může začít studovat, tj. sledovat výuková videa, záznamy z výuky, načítat literaturu, účastnit se webinářů a psát seminární práce.

Ústav práva a právní vědy Online forma studia se stává čím dál více populární

Cena za studium

Přihlaste se již nyní, neboť cena studia se odvíjí od data podaní přihlášky. To znamená, kdo podá přihlášku dříve, má výhodnější cenu.

Aktuální cenu a další informace o studiu najde na: www.ustavprava.cz

 

 

 

 

Další články k tématu

Studium MBA je vstupenkou do světa lepšího výdělku

Studium MBA je vstupenkou do světa lepšího výdělku

Proč studovat MBA? Pro kariérní úspěch dnes již nestačí vystudovat vysokou školu. Je to tvrdé poznání, ale pokud v dobách (naštěstí) dávno minulých platilo, že vysokoškolský diplom zajišťoval člověku „teplé“ místo po celý život, dnes už to neplatí. Nejprve to byli zahraniční zaměstnavatelé, kteří začali při náboru kvalifikovaných pracovních sil preferovat zaměstnance, kteří vystudovali program MBA. …

Motivační školné MBA a LL.M. – Cenu školného máte ve svých rukou

Motivační školné MBA a LL.M. – Cenu školného máte ve svých rukou

Máme pro Vás fantastickou novinku, která zásadně změní Váš přístup k osobnímu rozvoji a pomůže Vám dosáhnout nejlepších výsledků. Představujeme Vám Motivační školné MBA a LL.M. – revoluční koncept, který spojuje motivaci s výkonem a zaručuje cenově výhodné studium.   Jaké programy mohu studovat? Motivační školné je dostupné pro všechny programy MBA, LL.M., MPA a MSc., …