Letní škola sochařství

16. 7. 2010 | Aktuality

Ateliér průmyslového designu na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně pořádá v srpnu 2010 Letní školu sochařství, která je otevřena všem bez rozdílu věku a bez ohledu na výtvarné vzdělání.

Letní škola bude pojata jako praktická výtvarná tvůrčí dílna se zaměřením na modelování v hlíně a odlévání do sádry. Výstupem by měla být sádrová plastika s vlastním námětem o velikosti do 50 cm. Účastníci se ale mohou těšit i na přednášky z oboru, individuální konzultace či pomoc při orientaci v základních pojmech. Kurz je ideální přípravou na příjímací zkoušky tohoto oboru.

Letní sochařská škola se koná ve Zlíně v ateliéru FMK v termínu 16. – 21. srpna 2010. Poplatek za účast činí 8.250 Kč. Přihlášky můžete podávat do 9. srpna. Více informací najdete na fakultním webu.

Zdroj fotografie: stock.xchng