Zprostředkování zaměstnání

Jste student nebo absolvent a hledáte práci? Přijďte na JobsChallange!

120 zaměstnavatelů z patnácti oborů v jeden den na jednom místě. Stihnete je obejít všechny? Možnost budete mít už ve středu 21. listopadu v Brně během Veletrhu práce JobChallenge, kde se sejdou české i mezinárodní firmy, a to s jediným cílem – rekrutovat nové lidi do svých řad. Studentům budou nabízet jak zaměstnání na plný úvazek, tak i stáže …

Brigáda na poslední chvíli

Prázdniny jsou téměř v polovině, alespoň pro středoškoláky. Je možné si i teď sehnat prázdninovou brigádu a do začátku školního roku si něco přivydělat? Pokud budete ochotní se přizpůsobit podmínkám, možnosti přivýdělku zde stále jsou. (pozn.: článek byl aktualizován 22. 6. 2014 (lč))

Kde hledat zaměstnání

Zakončili jste úspěšně studia a chystáte se vykročit do nového světa zaměstnání? Rozšiřte své obzory, zorientujte se v nabídce a vyberte pro sebe tu nejvhodnější variantu. Přinášíme vám seznam míst, kde vám pomohou najít vhodné zaměstnání.