Personální agentury

Brigáda na poslední chvíli

Prázdniny jsou téměř v polovině, alespoň pro středoškoláky. Je možné si i teď sehnat prázdninovou brigádu a do začátku školního roku si něco přivydělat? Pokud budete ochotní se přizpůsobit podmínkám, možnosti přivýdělku zde stále jsou. (pozn.: článek byl aktualizován 22. 6. 2014 (lč))

Pracovní agentury

Chystáte se využít služeb pracovní agentury? Pročtěte si svá práva a povinnosti a zajistěte si tak pohodlný vstup do nového zaměstnání. Provedeme vás zprostředkovateli práce na území České republiky a upozorníme vás na kritéria, kterými se agentury od sebe odlišují.

Kde hledat zaměstnání

Zakončili jste úspěšně studia a chystáte se vykročit do nového světa zaměstnání? Rozšiřte své obzory, zorientujte se v nabídce a vyberte pro sebe tu nejvhodnější variantu. Přinášíme vám seznam míst, kde vám pomohou najít vhodné zaměstnání.