Letní jazykový kurz

Nevíte, co o prázdninách? Rozšiřte svou znalost jazyků nebo dalších dovedností

Chtěli byste prázdniny využít zajímavě, efektivně a současně užitečně? Během prázdnin se koná velké množství letních škol u nás i v zahraničí, kde se můžete zdokonalit v cizích jazycích, ale také získat další dovednosti, které se vám budou hodit do vašeho životopisu. (pozn.: článek byl 27. 4. 2014 aktualizován (lč))

číst více

Soukromé přípravky na výšku nejsou vyhozené peníze, láká i pomaturitní studium angličtiny

Ačkoli mnoho zájemců o studium na vysoké škole se stále ještě trápí s maturitou, musí myslet na přijímací zkoušky na vysoké školy. Přípravné kurzy na přijímací zkoušky na vysoké školy představují kupříkladu základní kámen vzdělávacího centra AZ SMART, které si v průběhu uplynulých 15 let vybudovala v České republice přední postavení v oboru.

číst více