Katedra energetiky VŠB-TUO vyhlásila fotosoutěž

Jste-li kreativní a rádi fotíte, pak vás možná může zaujmout fotosoutěž o nejoriginálnější fotografii s tématikou energetika. Vyhlásila ji Katedra energetiky Fakulty strojní Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava (VŠB-TUO). Můžete vyfotit sebe, někoho jiného nebo cokoli, co souvisí s energetikou. Fotografii můžete jakkoliv upravit nebo vylepšit. Pak už stačí jen nahrát ji pod vaším jménem na facebookový …

9 stránek na Facebooku pro přípravu k maturitě

Nechcete čas přípravy na maturitní zkoušku strávit pouze ležením v knihách. Zakázali jste si o svaťáku Facebook? Namísto zákazů ho lze využít jako učební pomůcku, jen je třeba vědět, co hledat.

číst více

Markething aneb jak ze školních lavic dobýt svět marketingu

Čím jiným se může zabývat sdružení s názvem Markething, než reklamou a dalšími marketingovými činnostmi? Za necelé dva roky svého fungování dosáhl úspěchů, o jakých se jeho zakladatelům ani nesnilo. Co vlastně Markething dělá, nám řekl jeden z jeho zakladatelů Štěpán Soukeník.

číst více

Vysoké školy a sociální sítě

Také se na Facebook a Twitter díváte každý den? Řada lidí má už dnes mezi přáteli své vyučující, propojuje se přes ně se svými spolužáky a sleduje dění na škole. Jaké možnosti školy na sociálních sítích nabízejí?