DAMU

POROVNÁNÍ OBORŮ: Management kultury (magisterské obory) II.

Studium arts managementu nabízí fascinující kombinaci ekonomie a humanitních věd. Protože se mu lze v České republice věnovat na překvapivě mnoho fakultách, přinášíme Vám druhý díl článku o magisterských oborech blízkých managementu umění a kultury. Tentokrát nahlédneme do tří oborů na DAMU.

číst více

Scenofest – tvůrčí dílny světových umělců

Studenti, kteří se zajímají o světelný design, digitální média, projekce, zvukový design, kostýmy, loutkářství, scénografii, instalace nebo divadelní technologie, mají možnost rozšířit si obzory prostřednictvím setkání se světovými tvůrci. Scenofest zveřejnil přehled dílen, jež budou od 16. do 26. června probíhat v Praze. Do kurzů se je možné zapsat pouze do poloviny února. Vybírat lze celkem z 52 dílen. Pro studenty …

POROVNÁNÍ OBORŮ: Herectví