O nás

Matematicko-fyzikální fakulta UK nabízí vysokoškolské vzdělání v matematice, fyzice, informatice a učitelství těchto oborů pro střední i základní školy.

Studium na fakultě je třístupňové: bakalářské, navazující magisterské a doktorské. Část studia lze v rámci programu Erasmus+ absolvovat na některé zahraniční univerzitě.

Absolventi se snadno orientují v rychle se měnícím světě. Jejich uplatnění přesahuje 99 % a matfyzáky naleznete ve významných pozicích mnoha světových firem (např. Facebook, Google, Oracle, Generali a další).

Studium na světové úrovni, přístup k excelentní vědě i technologiím, propojení s výzkumem a praxí, kolegiální vztahy, to je MFF UK.

Buďte v té nejlepší společnosti!

Kde nás najdeš

Matematicko-fyzikální fakulta

Ke Karlovu 2027/3

Přihlášky a přijímačky

• Elektronická přihláška: 830 Kč

Přípravné kurzy

Matematika – přípravný kurz pro středoškoláky k maturitě a studiu na vysoké škole

Kurz přehledně rekapituluje středoškolskou matematiku a pomáhá s přípravou na přijímací zkoušky i začátek studia na MFF UK. Podrobnosti naleznete na stránce kurzu.

Detailní informace k jednotlivým studijním oborům, přijímacímu řízení nebo ubytování naleznete na naší stránce pro uchazeče.

Dotazy zasílejte na e-mail pr@mff.cuni.cz.

Matematicko-fyzikální fakulta

Ke Karlovu 2027/3