Tvořte s námi novou budoucnost financí a ekonomie. Studujte Sting!

15. 5. 2024 | Inspirace

Možná jste někde zaslechli, že finance a účetnictví jsou jen nudné čísla. My si to nemyslíme. Na Stingu ukazujeme, že jsou to obory plné možností a vzrušení. Připojte se k nám a objevte, jak sexy může být svět financí!

Na Vysoké škole Sting v Brně najdete prostředí, kde se prolíná teorie a praxe s nejnovějšími trendy v oboru. Jsme místem, kde můžete své ambice proměnit v realitu. Vyberte si z našich top specializací, které vás připraví na skvělou kariéru v účetních oborech, daních nebo třeba ve finančním řízení a controllingu.

Přednášky přímo od profesionálů

Sting3Naše škola pravidelně zve zkušené profesionály z praxe, kteří přednášejí o reálných situacích a aplikacích v oboru, což vám umožní lépe pochopit učivo a připravit se na budoucí kariéru.

Mezinárodní zkušenosti

Programy Erasmus+ otevírají dveře do světa. Semestr nebo celý rok studia v zahraničí? Žádný problém. A pokud chcete získat i praxi ze zahraničí, pomůžeme vám získat stáž v zahraniční firmě. Rozšiřte si své obzory, zlepšete jazykové dovednosti a naplňte své CVíčko už při studiu na vysoké škole.

Na Stingu se nudit nebudete

Sting_zivotNaša univerzita je místem, kde se setkáváte s lidmi, kteří mají podobné zájmy a ambice. Na Stingu to žije. Akce, večírky, sportovní aktivity, nebo workshopy s finančními leadery – je jen na vás, čemu dáte přednost. Jedno je jisté, váš studentský život rozhodnodně nebude nudný.

Chcete abychom vám za studium platili?

U nás je to možné! Stačí splnit dvě podmínky. Získejte studijní stipendium u jedné z našich partnerských společností. Klaďte důraz na své studijní výsledky. A máte vyhráno.

Kariéra ve financích začíná teď

Navštivte naše dny otevřených dveří a zažijte atmosféru naší školy na vlastní kůži. Staňte se součástí komunity, která Vám otevře dveře do světa profesionálních možností. Nejbližší se konají ve čtvrtek 20.6.2024 od 16:45 na adrese Rašínova 103/2. Těšíme se na vás.

Další články k tématu

Proč jít na Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity?

Proč jít na Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity?

Láká vás ekonomická sféra? Veřejná správa? Studujte na ECON MUNI! Na našich studentech nám záleží. Chceme, abyste se u nás cítili dobře a dostali kvalitní a praktické vzdělání. Jsme moderní fakulta plná chytrých a inspirativních lidí, která udává trendy ve vědě i výuce. Vždy držíme vysoký standard a svým zaměřením jsme přínosem pro společnost. Jsme unikátní tím, že …

Mendelově univerzitě hrozí ztráta akreditace části doktorských programů

Mendelově univerzitě hrozí ztráta akreditace části doktorských programů

Rada Národního akreditačního úřadu odsouhlasila odebrání institucionální akreditace Mendelovy univerzity. Týká se to doktorských studijních programů v ekonomických vědách. Univerzitě zároveň odebrala možnost uskutečňovat doktorské studijní programy Ekonomika a management v češtině i angličtině. Rozhodnutí zatím není pravomocné, škola zváží další kroky. Úřad škole institucionální akreditaci odebral, protože Rada pro vnitřní hodnocení Mendelovy univerzity podle něj nedokázala …

Čeká vás maturita v září? Sen o vysoké si můžete splnit i tak

Čeká vás maturita v září? Sen o vysoké si můžete splnit i tak

Maturita v září vám dveře k vysoké škole nezavře. Víme, že občas má štěstěna day off a věci nevyjdou podle našich představ. Proto je na Stingu přijímací řízení otevřeno až do 30. září. Přijímačky u nás mají charakter přijímacího pohovoru – zajímá nás vaše motivace a předpoklady ke studiu a můžete k nim i před …