O nás

Vysoká škola Sting je soukromou školou s nejdelší tradicí v Brně. Od roku 2000 u nás kvalitní vzdělání v oblasti ekonomiky a financí získalo přes 4000 absolvent. Jsme specialisté na účetnictví, daně a finanční řízení. Připravíme vás na budoucí uplatnění ve světě financí, například na pozici účetních, ekonomů, daňových a finančních poradců či manažerů. Jako součást rodiny NEWTON University Group (spolu s NEWTON University a NEWTON College) vám nabízíme zázemí silné a úspěšné značky s výbornými podmínkami pro studium a start vaší kariéry.

Spojujeme kvalitu, dostupnost vzdělání a praxi

Uplatnitelnost absolventů Stingu na trhu práce je pro nás klíčová. Výuku co nejvíce propojujeme s praxí. Proto u nás vyučují odborníci se zkušenostmi nejen v akademickém, ale zejména firemním prostředí. Díky individuálnímu přístupu rozvíjíme potenciál každého studenta. Zásadní je pro nás kromě kvality výuky také její dostupnost – vzdělání nabízíme všem, kteří o něj mají zájem. Proto u nás čekejte vynikající poměr ceny a kvality. Věříme, že cena za studium nesmí být překážkou v plnění svých profesních cílů.

Začněte svoji kariéru ve světě financí výběrem své bakalářské specializace

  • Organizace a řízení malých a středních podniků
  • Zdaňování
  • Management podnikových procesů
Web

Kde nás najdeš

Vysoká škola Sting

Rašínova 103/2
602 00 Brno

Přihlášky a přijímačky

Přijímací řízení pro akademický rok 2023/2024 probíhá od 22. listopadu do konce 23. září 2023. Přihlášky ke studiu přijaté po tomto datu budeme řešit individuálně dle volných kapacit.

Aktuality

Doplňující informace

Díky spojení Vysoké školy Sting s NEWTON University a NEWTON College vám kromě studia akreditovaných vysokoškolských programů v oblasti Ekonomika a management nabízíme možnost osobnostního a profesního rozvoje prostřednictvím manažerských výcviků, kurzů, rozšiřujících a profesních programů zakončených tituly MBA, MSc. či LL.M.

 

DENNÍ STUDIUM

Výuka probíhá klasickou vysokoškolskou formou, která zahrnuje přednášky, semináře a cvičení. Vyučující jsou odborníci z praxe, kteří ke studentům přistupují individuálně.

 

Během studia u nás můžete absolvovat pracovní stáže, které jsou součástí všech studijních specializací a pomohou vám rozvinout znalosti získané ve výuce. Od začátku studia je vám k dispozici naše partnerské kariérní centrum NEWTON Careers. Po úspěšném zakončení studia od nás získáte Certifikát o absolvovaných praxích a Certifikát o absolvování pracovních stáží, který vám dá velkou výhodu při vstupu na pracovní trh. Své CV si také můžete obohatit o některý z mnoha profesních kurzů a výcviků.

 

Důraz klademe také na rozvoj jazykových a komunikačních dovedností studentů. Během studia můžete vycestovat na půlroční studijní a půlroční pracovní stáž v rámci programu Erasmus+.

 

KOMBINOVANÉ STUDIUM

Kromě denního studia nabízíme i kombinovanou formu studia, která probíhá cca jednou za měsíc o víkendu. Umožníme vám tak lépe skloubit studium s prací.

Studium na Vysoké škole STING je:

  • zaměřené na rozvíjení znalostí a dovedností v oblasti ekonomiky a financí,
  • úzce propojené s praxí pro snadnější uplatnění na trhu práce,
  • vedené odborníky se zkušenostmi z praxe,
  • založené na osobním a přátelském přístupu,
  • přizpůsobené aktuálním trendům, přístupům a systémům tak, aby naši absolventi mohli vzdělání hladce a účinně zužitkovat,
  • díky nejnižšímu školnému za prezenční studium v Brně cenově dostupné se skvělým poměrem ceny a výkonu,
  • v kombinované formě přizpůsobené pracujícím studentům.

Kontakt

Vysoká škola Sting

Rašínova 103/2
602 00 Brno