O nás

Vysoká škola Sting je soukromou školou s nejdelší tradicí v Brně. Od roku 2000 u nás kvalitní vzdělání v oblasti ekonomiky a financí získalo přes 4500 absolvent. Jsme specialisté na účetnictví, daně a finanční řízení. Připravíme vás na budoucí uplatnění ve světě financí, například na pozici účetních, ekonomů, daňových a finančních poradců či manažerů. Jako součást rodiny NEWTON University Group (spolu s NEWTON University a NEWTON College) vám nabízíme zázemí silné a úspěšné značky s výbornými podmínkami pro studium a start vaší kariéry.

Bakalářské specializace:
- Účetnictví
- Zdaňování
- Manažerské účetnictví a controlling

Web

Kde nás najdeš

Vysoká škola Sting

Rašínova 103/2
602 00 Brno

Aktuality

Doplňující informace

Díky spojení Vysoké školy Sting s NEWTON University a NEWTON College vám kromě studia akreditovaných vysokoškolských programů v oblasti Ekonomika a management nabízíme možnost osobnostního a profesního rozvoje prostřednictvím manažerských výcviků, kurzů, rozšiřujících a profesních programů zakončených tituly MBA, MSc. či LL.M.

 

DENNÍ STUDIUM

Výuka probíhá klasickou vysokoškolskou formou, která zahrnuje přednášky, semináře a cvičení. Vyučující jsou odborníci z praxe, kteří ke studentům přistupují individuálně.

 

Během studia u nás můžete absolvovat pracovní stáže, které jsou součástí všech studijních specializací a pomohou vám rozvinout znalosti získané ve výuce. Od začátku studia je vám k dispozici naše partnerské kariérní centrum NEWTON Careers. Po úspěšném zakončení studia od nás získáte Certifikát o absolvovaných praxích a Certifikát o absolvování pracovních stáží, který vám dá velkou výhodu při vstupu na pracovní trh. Své CV si také můžete obohatit o některý z mnoha profesních kurzů a výcviků.

 

Důraz klademe také na rozvoj jazykových a komunikačních dovedností studentů. Během studia můžete vycestovat na půlroční studijní a půlroční pracovní stáž v rámci programu Erasmus+.

 

KOMBINOVANÉ STUDIUM

Kromě denního studia nabízíme i kombinovanou formu studia, která probíhá cca jednou za měsíc o víkendu. Umožníme vám tak lépe skloubit studium s prací.

 

Studium na Vysoké škole STING je:

  • zaměřené na rozvíjení znalostí a dovedností v oblasti ekonomiky a financí,
  • úzce propojené s praxí pro snadnější uplatnění na trhu práce,
  • vedené odborníky se zkušenostmi z praxe,
  • založené na osobním a přátelském přístupu,
  • přizpůsobené aktuálním trendům, přístupům a systémům tak, aby naši absolventi mohli vzdělání hladce a účinně zužitkovat,
  • díky nejnižšímu školnému za prezenční studium v Brně cenově dostupné se skvělým poměrem ceny a výkonu,
  • v kombinované formě přizpůsobené pracujícím studentům.

 

Kontakt

Vysoká škola Sting

Rašínova 103/2
602 00 Brno