Newton University získala členství v prestižní Business Graduates Association

20. 11. 2023 | PR články

Newton UniversityNEWTON University s potěšením oznamuje, že se stala členem v Business Graduates Association (BGA), mezinárodní organizaci se sídlem v Londýně, která zajišťuje členství, akreditace a kvalitu pro prestižní světové byznysové školy. NEWTON University sídlící Praze, Brně a Bratislavě, se pyšní řadou ocenění. Jedním z nich je například fakulta roku, kterou sami studenti udělili NEWTONU již po šesté.

Členství v BGA signalizuje neochvějný závazek NEWTONU poskytovat špičkovou světovou úroveň podnikatelského vzdělávání. Vytvářením vazeb s dalšími předními obchodními školami připravuje studenty v oblastech inovací, absolventské praxe, zaměstnatelnosti a společenské odpovědnosti.

Výhody toto členství přinese nejen studentům, ale i vyučujícím. Studenti získají přístup k

exkluzivní členské platformě zaměřené na služby v oblasti rozvoje mezinárodní kariéry, zatímco fakulta bude mít větší rozsah příležitostí ke spolupráci v oblasti výzkumu.

Doktorka Anna Plechatá Krausová, prorektorka NEWTON University pro mezinárodní vztahy, vysvětluje: “Dveře, které nám členství v BGA otevírá, jsou rozmanité, ale toto je pouze začátek naší cesty k plné akreditaci. V souladu s hodnotami BGA, zaměřenými na společenský dopad, garantujeme špičkové vzdělání pro naše studenty. Chceme tak potvrdit vysoký standard vzdělávání na NEWTONU jak potenciálním studentům tak i zaměstnavatelům.”

Naše škola se aktivně podílí na mnoha projektech zaměřených na udržitelný rozvoj. Jedním z nich je “aLIFEca”, iniciativa posuzující životní cyklus (LCA) v automobilovém průmyslu. Dalším je projekt “ChemSkills zaměřený na transformaci chemického průmyslu prostřednictvím řešení ekologických a digitálních iniciativ, oběhového hospodářství a udržitelnosti.”

S hrdostí také představuje nové partnerství s Dorset College Dublin. Cílem této spolupráce je podpořit přeshraniční akademicku výměnu a využití nejlepších vzdělávacích postupů obou institucí.

Plechatá Krausová dodala: “Pro NEWTON je to transformační fáze. Posílením a rozšiřování našich mezinárodních partnerství zvyšujeme naši schopnost vybavit naše studenty nástroji, poznatky a globálními vazbami, které potřebují k tomu, aby se jim dařilo ve stále se měnícím světě.“

Další články k tématu

Začněte psát nový příběh a získejte peníze na rozjezd svého byznysu

Začněte psát nový příběh a získejte peníze na rozjezd svého byznysu

Máte nápad. Vymysleli jste skvělý brand. V hlavě máte celý byznys plán. Ale potřebujete peníze. Co teď. Ještě než půjdete do banky, zastavte se. Máte totiž i jiné možnosti, než si vzít úvěr s vysokým úrokem, který je náročný na správu. Poohlédněte se po investičním fondu. Ideálně po takovém, který se soustředí na začínající projekty. …

Soutěž Start Your Business hledá podnikavé studenty z MUNI

Soutěž Start Your Business hledá podnikavé studenty z MUNI

Pokud studujete na Masarykově univerzitě a máte nápad na vlastní podnikání, které byste chtěli rozjet, zapojte se do druhého ročníku soutěže Start Your Business. Úspěšní soutěžící mohou na svůj projekt dostat až 400 tisíc korun. Mimo to získají praktické zkušenosti a mentoring od odborníků. K účasti v soutěži nemusíte mít perfektní business plán. Soutěž má totiž mimo …

Student si chtěl vydělat na prázdniny. Nakonec rozjel start-up

Student si chtěl vydělat na prázdniny. Nakonec rozjel start-up

Brian Spinner, student na Univerzitě v americkém Marylandu, si chtěl původně vydělat na výlet během jarních prázdnin. V březnu se tak společně s dalším studentem domluvili, že budou prodávat své nenošené oblečení před knihovnou univerzity. U jednorázového výdělku ale nezůstalo. Spinnera totiž napadlo, že vedle retro kousků může začít prodávat i oblečení vlastního designu. Založil tak start-up Old …