Motivační školné MBA a LL.M. – Cenu školného máte ve svých rukou

11. 9. 2023 | PR články

Ústav práva a právní vědy
Máme pro Vás fantastickou novinku, která zásadně změní Váš přístup k osobnímu rozvoji a pomůže Vám dosáhnout nejlepších výsledků. Představujeme Vám Motivační školné MBA a LL.M. – revoluční koncept, který spojuje motivaci s výkonem a zaručuje cenově výhodné studium.

 

Jaké programy mohu studovat?

Motivační školné je dostupné pro všechny programy MBA, LL.M., MPA a MSc., na výběr máte 25 unikátních specializacích.

Celková cena studia je rozdělena do 3 splátek. Školné platíte vždy před zahájením následujícího semestru.

 

Dvě Možnosti Studia: Prezenční nebo Online

Máte možnost si vybrat, zda chcete studovat prezenčně, nebo si raději zvolíte flexibilitu online studia. Umožníme Vám studovat tak, jak Vám to nejvíce vyhovuje.

Pro prezenční formu studium začíná vždy na jaře a na podzim (říjen / květen) – začátek víkendových Tematických setkání.

Pokud si vyberete online formu, můžete začít studovat kdykoliv! Všechny studijní materiály máte okamžitě k dispozici.

Ústav práva a právní vědy

/Online studium – ilustrativní obrázek, autor: Ústav práva a právní vědy/

 

 Přínosy Motivačního Studia

  • Naše Motivační školné vám umožňuje platit školné podle dosažených výsledků. Lepší výsledky = nižší školné.
  • Díky tomuto systému můžete ušetřit až 30% oproti standardní ceně studia. Vaše snaha a úsilí se tak přímo promítnou do finanční úspory.
  • Celková cena studia je rozdělena do 3 splátek, což Vám umožní snadněji plánovat své výdaje. A co je důležité – cena se v průběhu studia nezvyšuje.
  • Abyste mohli studovat s dostatečným tempem a flexibilitou, máte celkem 18 měsíců na absolvování celého programu.

 Ústav práva a právní vědy

/Prezenční studium – ilustrativní obrázek, autor: Ústav práva a právní vědy/

 

Jak To Funguje?

1. Semestr: Na začátku svého studia platíte základní cenu: 29 900 Kč (prezenční) nebo 24 900 Kč (online). Semestr ukončíte zpracováním 5 seminárních prací (4 povinné a 1 povinně volitelný předmět).

2. Semestr: Na základě Vašich výsledků v prvním semestru se vypočítá výše školného pro druhý semestr. Semestr ukončíte zpracováním dalších 5 seminárních prací (4 povinné a 1 povinně volitelný předmět).

3. Semestr: Po dokončení druhého semestru se vypočítá výše školného pro třetí a poslední semestr. Semestr ukončíte zpracováním a odevzdáním disertační práce.

 

Hodnocení a cena na základě průměru

Vaše studijní úspěchy budou promítnuty do výše školného. Každý semestr bude hodnocen průměrem známek z předmětů, které jste absolvovali.

Čím lepší průměr, tím nižší cena studia. ČMožnost opravy seminárních prací, které obdrží známku F, je zde samozřejmostí.

Pro více informací doporučujeme stáhnout PDF brožuru!

Ústav práva a právní vědy

/Ředitel Luděk Lisse a lektor Jan Brodský – ilustrativní obrázek, autor: Ústav práva a právní vědy/

Zahajte nové studijní dobrodružství

Motivační školné je inovativní způsob, jak Vás podpořit na cestě ke studijním úspěchům v oblastech profesních programů MBA, LL.M. a dalších.

Nechte se inspirovat a motivovat k dosažení výborných výsledků.

Vyberte si svůj studijní program a formu studia ještě dnes a získejte nejen znalosti, ale i finanční výhody. Vaše úsilí, Vaše cíle – Vaše Motivační školné!

 

Více na https://www.ustavprava.cz/motivacni-skolne

Další články k tématu

US-MBA: Příležitost, jak poznat zajímavé lidi

Chcete být tím správným manažerem a lídrem pro svou firmu a držet krok se současnými trendy v businessu? Anebo stojíte na začátku kariéry a potřebujete přenést nabyté znalosti do praktické roviny? K tomu Vám pomůže manažerský vzdělávací program US-MBA v Brně na Fakultě podnikatelské VUT. Získáte tak nejen celosvětově uznávaný titul MBA, ale zejména kvalitní know-how […]

číst více

Nevybírejte MBA studium jen podle ceny

Na pomyslné visačce je u studia MBA obvykle uvedená poměrně vysoká cifra. Finanční částka, jakou nevydáváte každý den. Přesto by neměla být tím hlavním faktorem, podle kterého se budete při výběru řídit. Prozkoumejte detailně, co za své peníze dostanete. Je užitečné nepohlížet na finanční částku, kterou plánujete do MBA studia investovat, jako na pouhou útratu. […]

číst více

Investice do vzdělání MBA a LL.M. je jistota

Profesní vzdělávací programy MBA (Master of Business Administration) a LL.M. (Master of Laws) jsou nejen v tuzemsku, ale i v zahraniční dvěma nejrozšířenějšími profesními tituly vůbec. Vedle řady specifických oborových titulů z mnoha odvětví a profesí jsou tituly MBA či LL.M. nejuznávanějšími tituly z manažerské praxe a jakýmsi všeobecným měřítkem toho, kam chce absolvent těchto programů směřovat, tedy do […]

číst více