Motivační školné MBA a LL.M. – Cenu školného máte ve svých rukou

11. 9. 2023 | Inspirace

Ústav práva a právní vědy
Máme pro Vás fantastickou novinku, která zásadně změní Váš přístup k osobnímu rozvoji a pomůže Vám dosáhnout nejlepších výsledků. Představujeme Vám Motivační školné MBA a LL.M. – revoluční koncept, který spojuje motivaci s výkonem a zaručuje cenově výhodné studium.

 

Jaké programy mohu studovat?

Motivační školné je dostupné pro všechny programy MBA, LL.M., MPA a MSc., na výběr máte 25 unikátních specializacích.

Celková cena studia je rozdělena do 3 splátek. Školné platíte vždy před zahájením následujícího semestru.

 

Dvě Možnosti Studia: Prezenční nebo Online

Máte možnost si vybrat, zda chcete studovat prezenčně, nebo si raději zvolíte flexibilitu online studia. Umožníme Vám studovat tak, jak Vám to nejvíce vyhovuje.

Pro prezenční formu studium začíná vždy na jaře a na podzim (říjen / květen) – začátek víkendových Tematických setkání.

Pokud si vyberete online formu, můžete začít studovat kdykoliv! Všechny studijní materiály máte okamžitě k dispozici.

Ústav práva a právní vědy

/Online studium – ilustrativní obrázek, autor: Ústav práva a právní vědy/

 

 Přínosy Motivačního Studia

  • Naše Motivační školné vám umožňuje platit školné podle dosažených výsledků. Lepší výsledky = nižší školné.
  • Díky tomuto systému můžete ušetřit až 30% oproti standardní ceně studia. Vaše snaha a úsilí se tak přímo promítnou do finanční úspory.
  • Celková cena studia je rozdělena do 3 splátek, což Vám umožní snadněji plánovat své výdaje. A co je důležité – cena se v průběhu studia nezvyšuje.
  • Abyste mohli studovat s dostatečným tempem a flexibilitou, máte celkem 18 měsíců na absolvování celého programu.

 Ústav práva a právní vědy

/Prezenční studium – ilustrativní obrázek, autor: Ústav práva a právní vědy/

 

Jak To Funguje?

1. Semestr: Na začátku svého studia platíte základní cenu: 29 900 Kč (prezenční) nebo 24 900 Kč (online). Semestr ukončíte zpracováním 5 seminárních prací (4 povinné a 1 povinně volitelný předmět).

2. Semestr: Na základě Vašich výsledků v prvním semestru se vypočítá výše školného pro druhý semestr. Semestr ukončíte zpracováním dalších 5 seminárních prací (4 povinné a 1 povinně volitelný předmět).

3. Semestr: Po dokončení druhého semestru se vypočítá výše školného pro třetí a poslední semestr. Semestr ukončíte zpracováním a odevzdáním disertační práce.

 

Hodnocení a cena na základě průměru

Vaše studijní úspěchy budou promítnuty do výše školného. Každý semestr bude hodnocen průměrem známek z předmětů, které jste absolvovali.

Čím lepší průměr, tím nižší cena studia. ČMožnost opravy seminárních prací, které obdrží známku F, je zde samozřejmostí.

Pro více informací doporučujeme stáhnout PDF brožuru!

Ústav práva a právní vědy

/Ředitel Luděk Lisse a lektor Jan Brodský – ilustrativní obrázek, autor: Ústav práva a právní vědy/

Zahajte nové studijní dobrodružství

Motivační školné je inovativní způsob, jak Vás podpořit na cestě ke studijním úspěchům v oblastech profesních programů MBA, LL.M. a dalších.

Nechte se inspirovat a motivovat k dosažení výborných výsledků.

Vyberte si svůj studijní program a formu studia ještě dnes a získejte nejen znalosti, ale i finanční výhody. Vaše úsilí, Vaše cíle – Vaše Motivační školné!

 

Více na https://www.ustavprava.cz/motivacni-skolne

Další články k tématu

Studium MBA je vstupenkou do světa lepšího výdělku

Studium MBA je vstupenkou do světa lepšího výdělku

Proč studovat MBA? Pro kariérní úspěch dnes již nestačí vystudovat vysokou školu. Je to tvrdé poznání, ale pokud v dobách (naštěstí) dávno minulých platilo, že vysokoškolský diplom zajišťoval člověku „teplé“ místo po celý život, dnes už to neplatí. Nejprve to byli zahraniční zaměstnavatelé, kteří začali při náboru kvalifikovaných pracovních sil preferovat zaměstnance, kteří vystudovali program MBA. …

Běžná vysoká škola z vás manažera neudělá, studium MBA ano

Běžná vysoká škola z vás manažera neudělá, studium MBA ano

Máte pocit, že i po studiu vysoké školy si stále nejste na manažerské pozici zcela jisti? Je to možné, protože běžná vysoká škola z vás dobrého manažera neudělá. Předá vám sice odborné znalosti, ale většinou ne manažerské. Tím správným řešením, jak si rozšířit obzory a naučit se manažerské dovednosti, je MBA studium – ukážeme vám proč. …

Ženy v IT či MBA studiu? Dnešní doba je podporuje

Ženy v IT či MBA studiu? Dnešní doba je podporuje

Na mezinárodní den žen proběhla na pražské Náplavce výstava s názvem ŽENY MOHOU… Vzděláním k nezávislost, která ukazuje střípky ze života Elišky Krásnohorské, nejvýraznější bojovnice za rovnoprávné vzdělávání dívek. Dnes je již díky bohu normální, že ženy studují vysokou školu. Bohužel však stále přetrvává, že mají horší pozici na trhu práce prorazit na vedoucích pozicích či v …