FOTOREPORTÁŽ: Gaudeamus 2010 v Brně

9. 11. 2010 | Stojí za přečtení

Sedmnáctý ročník veletrhu Gaudeamus v Brně je za námi. Letos se představilo 186 českých a zahraničních univerzit, vysokých, vyšších odborných a jazykových škol, agentur a institucí. VysokeSkoly.cz se Gaudeamu 2010 také zúčastnily a přinášíme vám z něj fotoreportáž.

Návštěvníci mohli sledovat doprovodný program s titulem „Věda pro život“. Zájemci tak nahlédli do studia a zajímavostí, které se mohou ve škole naučit. Program doplňovaly ve dvou sálech přednášky vystavujících škol. Na Gaudeamu se také soutěžilo. Studenti hodnotili, jak se vysoké školy na veletrhu prezentovaly, zda poskytovaly informace o studiu srozumitelnou formou a měly o studenty zájem. Na prvních místech se umístily následující expozice: Mendelova Univerzita v Brně, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, České vysoké učení technické v Praze.

 

Další články k tématu

Last minute příprava na SCIO testy

Last minute příprava na SCIO testy

V sobotu se budou konat první Národní srovnávací zkoušky tohoto školního roku. Opět budou součástí nebo přímo samotným základem přijímacího řízení na řadu vysokých škol. V tomto termínu NSZ můžete skládat pouze test z Obecných studijních předpokladů nebo Základů společenských věd. Na obě zkoušky se teď podíváme. Obecné studijní předpoklady Nejedná se o vědomostní test, takže …

číst více