Druhé kolo přijímaček na ICV MENDELU
Nestihli jste 1. kolo přijímacích zkoušek na VŠ? Jestli by Vás zajímalo studium v oblasti učitelství nebo technického znalectví, využijte svoji šanci ve druhém kole přijímacího řízení a pošlete svoji přihlášku ke studiu na Institutu celoživotního vzdělávání Mendelovy univerzity v Brně. Čas máte do 31. 7. 2019.
Pro humanitně orientované studenty nabízíme studium bakalářských oborů:
Po absolvování studia získáte potřebnou kvalifikaci k tomu, abyste mohli působit jako učitelé praktického vyučování a odborného výcviku střední školy v oboru zemědělského, potravinářského, ekologického, mechanizačního, ekonomického, lesnického, dřevařského, zahradnického a veterinárního zaměření.
Jako absolvent budete mít plnohodnotné pedagogické vzdělání a můžete pracovat jako učitelé odborných předmětů střední školy v oboru zemědělského, potravinářského, ekologického, mechanizačního, ekonomického, lesnického, dřevařského, zahradnického a veterinárního zaměření.
Pro studenty, kterým jsou blízké ekonomické a technické předměty, nabízíme studium oborů:
Po úspěšném ukončení tohoto bakalářského studia se uplatníte např. jako odhadci či experti finančních ústavů, pojišťoven, leasingových a makléřských společností, nebo jako znalci v oblasti státní správy.
Je navazujícím magisterským studiem a pokračováním předchozího bakalářského oboru. Absolventi mohou pracovat jako techničtí a analytičtí pracovníci a auditoři v bankách a pojišťovnách nebo jako samostatní likvidátoři pojistných událostí.
Institut celoživotního vzdělávání je od roku 2006 samostatným vysokoškolským ústavem Mendelovy univerzity v Brně. Zájemcům nabízíme kvalitní vzdělávání v příjemném a moderním prostředí pod vedením zkušených pedagogů. Současní studenti u nás oceňují přátelské prostředí na univerzitě se 100letou tradicí, odbornou praxi během studia ve školách a firmách a možnost studijních pobytů a stáží v zahraničí.
Další články k tématu
Počet přijatých na VŠ roste. Nejtěžší je dostat se na umělecký obor či práva
Trend nárůstu počtu přijatých uchazečů o studium pokračoval i v letošním roce. Přijato bylo 84 procent z celkem 90 tisíc zájemců. Zprávu přinesla vzdělávací společnost Tutor. „Nárůst podílu souvisí zejména s demografickým vývojem, kdy od 90. let minulého století klesal počet maturantů a zároveň po roce 2000 vznikla řada nových vysokých škol,“ vysvětlila Jana Pácalová, akademická ředitelka …
číst více