Centra vzdělávání Provozně ekonomické fakulty ČZU v regionech

30. 4. 2023 | PR články

Centra vzdělávání Provozně ekonomické fakulty ČZU
Jste v práci zaneprázdněni, ale stále máte touhu dále se vzdělávat a rozvíjet své dovednosti? Máme pro Vás řešení! Centra vzdělávání (CV) nabízené Provozně ekonomickou fakultou ČZU v Praze Vám umožní pokračovat ve vzdělávání flexibilním způsobem, který respektuje Vaše aktuální potřeby a časové možnosti.

CV jsou ideální volbou pro ty, kdo se chtějí vzdělávat, ale nemohou se z různých důvodů věnovat plně prezenčnímu studiu. Naše programy jsou strukturované tak, abyste získali praktické dovednosti a znalosti, které lze plnohodnotně uplatnit v praxi.

Studujte u nás program Veřejná správa a regionální rozvoj a získejte širokou škálu ekonomických, manažerských a společenskovědních dovedností. Tento program Vám umožní uplatnění v institucích místní a státní správy až po menší/střední podniky soukromé sféry. Program je současně navržen tak, aby reflektoval aktuální potřeby společnosti integrované do evropských struktur.

Nebo studujte Projektové řízení. Studijní program se zaměřuje na projektové řízení a studentům poskytuje teoretické i praktické znalosti a dovednosti potřebné k úspěšnému řízení projektů v různých prostředích, včetně soukromé a veřejné sféry. Studenti se naučí koordinovat projektové týmy, řídit zdroje a rizika a využívat nástroje jako MS Project, A-dato Lynx nebo Jira. Kromě toho se seznámí se specifikami práce v rámci přípravy projektů na bázi českých a evropských dotačních titulů. Program se také zaměřuje na mezinárodní standardy projektového řízení, včetně PMBok, IP-MA-ICB, Prince 2 a je současně akreditován českou komorou PMI s certifikací CAPM od PMI.

Ať už se chcete vzdělávat pro osobní rozvoj, nebo si chcete rozšířit profesní horizont, Centra vzdělávání jsou přesně pro Vás! S našimi flexibilními možnostmi se vzdělání stane součástí Vašeho života, aniž byste museli obětovat současné závazky.

Přidejte se k nám a objevte svůj potenciál s ČZU v Praze!

Přihlášky je možné podávat do: 20. 8. 2023.

Další články k tématu

ČZU má nový pavilon. Studenti si v něm vyrobí i vlastní značku potravin

ČZU má nový pavilon. Studenti si v něm vyrobí i vlastní značku potravin

Česká zemědělská univerzita postupně uvádí do provozu nový specializovaný pavilon. V prostorách s názvem Výukové centrum zpracování zemědělských produktů si studenti budou moci osahat celý proces výroby potravin, od jejich zpracování až po distribuci k zákazníkům na pultech obchodu. I ten v novém centru najdou. Nový pavilon spadá pod Fakultu agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů. “Chceme, aby studenti, …