Party

Majáles se blíží! Slavit se bude celý duben, volí se králové a královny

Velkolepá hudební show a bohatý doprovodný program – takové jsou studentské oslavy jara v podání Majálesu a letošek nebude výjimkou. Hudební esa doplní studentské kapely, pivo poteče proudem, program na duben a začátek května tak máte jasný! Tomáš Klus, Horkýže slíže, Ben Christovao – to je jen zlomek z toho, co nabídne letošní hudební program Majálesů. Celkem …

Stužkovák krok za krokem

Ze série večírků a událostí, které vás čekají v maturitním roce, je první v pořadí stužkovací večírek. Projděte si s námi jeho přípravu, ať vás nic nepřekvapí.

Tipy na nezapomenutelný stužkovák

Každá akce, kterou se třídou pořádáte, vás může stmelit nebo naopak rozhádat. Co dělat, aby se ve vašem případě splnilo to první a vyvarovali jste se toho druhého, vám poradíme v následujícím článku.

Jak připravit „stužkovák“?

V některých školách se maturant stává pravým maturantem, až když má na klopě připnutou stužku. Tu získá na stužkovacím večírku. Zařídit na něj peníze a program ale může být docela oříšek.