Geologie

POROVNÁNÍ OBORŮ: Geologie

Planeta Země skrývá nejedno tajemství. Studium geologie může být jedním ze způsobů, jak se naší planetě přiblížit a více jí porozumět. Rozhodnete-li se pro podání přihlášky na tento obor, můžete si vybírat: přečtěte si z čeho.

číst více

Přehled mimopražských soukromých škol, které ještě přijímají přihlášky

Chcete se pustit do vysokoškolského studia, ale nepřijali vás na vaši vybranou školu, nebo vás prostě žádná státní škola neoslovila? Po přehledu pražských soukromých vysokých škol vám přinášíme seznam všech soukromých škol mimo Prahu, které stále přijímají přihlášky.

číst více

VŠB-TUO: stále se lze hlásit na ekonomické a technické obory

Vysoká škola báňská-Technická univerzita Ostrava stále přijímá přihlášky ke studiu. Kromě Ekonomické fakulty a Fakulty stavební je možné se do 30. dubna 2011 přihlásit na tyto fakulty: Fakulta bezpečnostního inženýrství Fakulta strojní Fakulta elektrotechniky a informatiky Hornicko-geologická fakulta Fakulta metalurgie a materiálového inženýrství a Univerzitní studijní programy Nanotechnologie a Mechatronika. Pokud zájemci o studium neuspějí v prvním kole přijímacího …