CEEPUS

Podmínky studia v zahraničí

Kdy můžete vyjet na zahraniční studijní pobyt? Jaká kritéria rozhodují při výběru studentů? Jaké dokumenty je nutné předem vyřídit? Buďte v předstihu a informujte se o formálních náležitostech studijních programů.

Ostatní nabídky a programy

Láká vás studium v Austrálii, Americe nebo Asii? Porozhlédněte se po studijních programech na vaší domovské univerzitě a uskutečněte své sny. Ukážeme vám, jaké programy můžete v současnosti využít.

číst více

Studium v zahraničí nejen přes Erasmus

Studium v cizině je zejména v posledních letech velmi oblíbeným prostředkem k tomu, jak ze studentského života vydobýt co nejvíce z toho, co tato životní etapa nabízí. Málokdo však ví, že nabídek a možností, jak se dostat na studium do zahraničí, je mnohem víc, než jen ty, jež vám nabízí škola, kterou právě studujete.