Academia Rerum Civilium -Vysoká škola politických a společenských věd

VŠ v Kutné Hoře přišla o akreditaci. Studenti musí dostudovat jinde

Academia Rerum Civilium – Vysoká škola politických a společenských věd v Kutné Hoře přišla o akreditaci, desítky studentů nyní budou muset studium dokončit jinde. Instituce totiž nemůže vedle výuky ani pořád zkoušky a státnice. Soud navíc již rozhodl, že škola půjde do insolvence. Dluží na daních i za platy vyučujícím. Podle informací týdeníku Hrot přijde …

POROVNÁNÍ OBORŮ: Politologie

Láká vás studium politologie? Na následujících řádcích vám představíme pojetí tohoto oboru na jednotlivých fakultách. V čem se na nich jednotlivé odnože politologie liší? Kde je nejvyšší šance na přijetí? Kde mají nejspokojenější studenty?

číst více

Přehled mimopražských soukromých škol, které ještě přijímají přihlášky

Chcete se pustit do vysokoškolského studia, ale nepřijali vás na vaši vybranou školu, nebo vás prostě žádná státní škola neoslovila? Po přehledu pražských soukromých vysokých škol vám přinášíme seznam všech soukromých škol mimo Prahu, které stále přijímají přihlášky.