O nás

Fakulta informačních technologií ČVUT nabízí komplexní vzdělání ve všech oblastech informatiky od informačních systémů a webových technologií, přes počítačovou grafiku až po hardware. Informatika je cestou do všech odvětví.


Studium je klasické třístupňové: bakalářské, navazující magisterské a doktorské. V rámci studijních pobytů v zahraničí spolupracujeme s 60 univerzitami ve 30 zemích z celého světa.


Pro bakalářské studium není potřeba mít žádné předchozí IT znalosti. Vše vás na FIT ČVUT naučíme! Specializaci vybíráte až v průběhu studia.


Spolupracujeme s více než 60 firmami. Díky tomu lze získat cenné praktické zkušenosti pro budoucí uplatnění na trhu práce. Díky praxi získané již při studiu mají naši absolventi ∞ možností uplatnění.


Studujte, co vám dává smysl a co vás bude bavit. Podívejte se na 10,5 důvodů proč jít na FIT ČVUT a co říkají o fakultě studenti a absolventi!

 
Chcete vědět, proč studovat informatiku právě u nás? Nestihli jste přijít na náš Den otevřených dveří? Nevadí, podívejte se na záznam přednášky o bakalářském studiu.
Web

Kde nás najdeš

Fakulta informačních technologií

České vysoké učení technické v Praze
Thákurova 2700/9
160 00 Praha 6

Přihlášky a přijímačky

Podrobné podmínky pro přijetí najdete na: www.fit.cvut.cz/prijimacky.

  • Elektronická přihláška: 900 Kč

SCIO testy

Tato škola akceptuje výsledky SCIO testů.

Matematika

Výsledek pro přijetí: percentil 85

Vyzkoušet test

Obecné studijní předpoklady

Výsledek pro přijetí: percentil 85

Vyzkoušet test

Aktuality

Doplňující informace

Studium v zahraničí

 
Během studia můžete vyjet na celou řadu zahraničních studijních pobytů po celém světě. FIT ČVUT umožňuje a podporuje studijní pobyty v rámci programu Erasmus+, výměnných programů mimo EU nebo v rámci intenzivních kurzů Athens. Více informací najdete zde
 

Ubytování a koleje

Dlouhodobě se daří přidělit místo na koleji všem studentům, kteří si podají žádost o ubytování včas. Více informací najdete zde.

Kontakt

Fakulta informačních technologií

České vysoké učení technické v Praze
Thákurova 2700/9
160 00 Praha 6

Partneři